Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Park Tiny Cars

Myslíte si, že umíte parkovat? Tahle hra vás přesvědčí o tom, že zaparkovat auto může být pěkně zapeklitá záležitost. Zaparkujte všechna auta, která vám hra nabdíne, ale pozor! V cestě vám stojí hustá doprava, pomalé kamiony a rychlá policejní auta.

Phocus: Portrait mode editor

Aplikace pro úpravu fotografií, se kterou žádná fotka nebude stejná. Využijte portrétní režim na plno.  Jednoduchý design ve spojení s pokročilou technologií rozpoznávání osob, vám dá to, co hledáte. Phocus není pouze editorem portrétového režimu, ale má také mnoho jedinečných nástrojů pro úpravu fotografií.

Call Recorder

Jednoduchý a snadno ovladatelný záznamník hovorů, který vám umožní volat přes klasický VOIP hovor a nahrávat je do vašeho iPhonu. Pomocí funkce Záznamník hovorů můžete provádět a zaznamenávat místní i mezinárodní hovory. Stačí spustit aplikaci a uskutečnit první hovor.

Orderly – Simple to-do lists

Jestli organizace a pořádek jsou vaším životním krédem, tak zbystřete. Orderly je To-do list, do něhož můžete zadat své úkoly a plnit je. Vše se dá krásně rozdělit do kategorií, které připomínají lístečky. Nechybí ani připomínání na konkrétním místě či čase. Řekněte Připomínkám sbohem.

Traitors Empire Card RPG

Zahrajte si pravé karetní RPG přímo ve vašem kapesním zařízením.  Projděte se fantasy kampaní založenou na příběhu, ve kterém získáváte nové hrdiny a vylepšujete tak svojí karetní sbírku. Zdokonalujte svou taktiku, braňte se a útočte na ostatní hráče.

Little Moments by Fat Mum Slim

Editor fotek nemusí být jenom nudná a fádní záležitost. Tahle appka slibuje intuitivní ovládání. Také vám ukáže fotku dne. Máte možnost přidávat filtry, zajímavé citáty či text, který můžete dále upravovat. Celkově si můžete se vším hezky pohrát.

Battleship Classic Board Game

Klasika, které nikdo neodolá. Dvě flotily se setkávají v smrtícím boji na život a na smrt. Sejměte svého soupeře dřív, než to udělá on.  Pouze obezřetná mysl a taktické dovednosti nejlepšího admirála mohou vyhlásit bezpodmínečné vítězství.

Související články

Dnes nejčtenější