Zavřít reklamu

Mezi streamovacími platformami to v poslední době opravdu vře. Někdo říká, že je bezkonkurenčně lepší Spotify, někdo zase naopak, že je lepší Apple Music. Co si budeme, podle posledních dostupných zpráv Apple Music neustále roste a dle mého názoru je jen otázkou času, kdy dožene Spotify. To je ale samozřejmě názor do pranice a od toho, jaké služba je vlastně lepší, tady dnes nejsme. Pokud momentálně fungujete na Apple Music a chcete přejít na jinou streamovací službu, popřípadě pokud jste si aktivovali tři měsíce zdarma a nechcete, aby předplatné pokračovalo, tak se vám bude hodit tento návod. Společně se totiž podíváme, jakým způsobem můžete zrušit Apple Music.

Jak zrušit Apple Music

Nejprve je nutné, abyste se přesunuli na iPhone či iPad, který je přihlášený k účtu, kde je aktivované předplatné Apple Music. Jakmile tak učiníte, tak na tomto zařízení spusťte aplikaci App Store. Po veškerém načtení klikněte v pravém horním rohu obrazovky na ikonu vašeho profilu. Zde poté rozklikněte možnost Předplatná a vyčkejte, dokud se nenačtou všechna vaše předplatná. V případě starších verzí iOS musíte před tímto krokem ještě kliknout na vaše jméno v horní části obrazovky. Jakmile se tak stane, tak vyhledejte položku s názvem Členství v Apple Music. Po rozkliknutí už jen stačí, abyste ve spodní části obrazovky kliknuli na možnost s červeným nápisem Zrušit předplatné. Rozhodnutí poté ještě jednou potvrďte a je hotovo. Vaše předplatné doběhne své poslední funkční období, a poté se úplně zruší.

Souvisejíci

Tímto způsobem samozřejmě nemusíte spravovat pouze předplatné Apple Music, ale prakticky všech aplikací, které si předplatíte. V poslední době se objevuje čím dál tím více aplikací, které jsou zdarma, ale po stažení se dozvíte o nutnosti předplacení. Většinou dostanete několik dní na zkoušku a pokud si předplatné hned nezrušíte, tak se vám po těchto dnech z účtu odečte příslušná částka. Ve všech těchto případech však platí, že předplatné i po zrušení vždy doběhne do konce a zruší se až poslední den. Osobně to tedy s těmito aplikacemi dělám tak, že ihned po potvrzení předplatného jej zruším. Tímto si užiju několik dní bezplatného používání a zároveň mám jistotu, že se mi po ukončení bezplatného předplatného nestrhnou z účtu žádné peníze.

Související články

Dnes nejčtenější

.