Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na název aplikace.

Toolbox for iWork – Templates

Návrhy, šablony a infografika pro vaši produktivitu v Apple Pages, Keynote či Numbers. Máte zde na výběr z tisíce kvalitních a upravitelných šablon. Záleží jen na tom, co potřebujete a jak to nakombinujete, aby vznikl ohromující dokument.

Původní cena: 1 189 Kč (zdarma)

Export for iTunes

Používáte iTunes, ale rádi byste měli obsah i jinde než pouze v aplikaci? Export for iTunes by vám s tímto problémem mohl pomoci. Exportuje svá oblíbená alba a hudbu do místních složek, extrerních uložišť či jednotek USB. Dále můžete soubory přesunout do formátu MP3 nebo aac.

Původní cena: 199 Kč (129 Kč)

Boom2:Volume Boost & Equalizer

Zvuk, o ten tu běží. Potrpíte si na kvalitním zvukovém nastavení a s tím, co předvádí váš Mac či MacBook nejste spokojení. S aplikací Boom 2 tuto nepříjemnost můžete změnit nastavení a získat tak odlišní zážitek z poslechu hudby nebo sledování filmů. Odtud už nevede žádná cesta zpět.

Původní cena: 499 Kč (379 Kč)

Slevy her pro Mac na Steamu

Car Mechanic Simulator 2018

Původní cena: 19,99€ (8,39€)

We Were Here Too

Původní cena: 9,99€ (2 €)

SUNLESS SEA

Původní cena: 18,99€ (9,49€)

The Night of the Rabbit

Původní cena: 17,99€ (1,79€)

Související články

Dnes nejčtenější