Zavřít reklamu

DJ Khaled je tváří Apple Music již od roku 2016. Po dobu tří let se stal součástí několika krátkých reklam či videí, které s ním jablečná společnost vytvořila. Jak jistě víte, tak se DJ Khaled zabývá tvorbou hudby, a proto jej Apple „naverboval“ především kvůli tomu, aby pracoval právě na hudební platformě Apple Music. Jde vidět, že Applu spolupráce s DJ Khaledem vyhovuje, a proto jej jmenoval na vůbec prvního Artist in Residence, ve volném překladu do češtiny umělce, který je pod ochrannými křídly Applu.

Khaled se mimo jiné proslavil také oprášením speciálního playlistu s názvem Office DJ. V nově poskládaném playlistu tak najdete například Drake, Snoop Dogga, Rick Rosse, Jay-Z, Lauryn Hill a další. K této příležitosti natočil DJ Khaled s Applem další krátký sketch, ve kterém velí týmu, který stojí za tvorbou již zmíněného playlistu, Office DJ. U tohoto playlistu to však ale rozhodně nekončí. DJ Khaled se bude v budoucnu starat o správu i dalších playlistů, a to každý měsíc. Tento měsíc to bude Office DJ, další měsíc zase Gymflow.

Souvisejíci

Zároveň chce DJ Khaled v tomto projektu pomoci všem začínajícím kapelám či jednotlivcům, kteří chtějí prorazit. Dle slov u jeho instagramového příspěvku stačí, když se Khaledovi ozvete skrze DM. Pokud se mu bude vaše tvorba líbit, tak je možné, že vás podpoří a stanete se stejně úspěšnými, jako je on.

Související články

Dnes nejčtenější

.