Zavřít reklamu

Že se vtipnými reklamami v poslední době prezentuje jen a pouze Samsung? Ale kdepak. I Apple se čas od času blýskne skutečně úsměvným kouskem, kterým nejednoho diváka pobaví. Nejinak tomu je i u nové reklamy na HomePod, ve které účinkuje krom chytrého reproduktoru i DJ Khaled a zřejmě jeho syn. Víc slov ale není třeba. Reklamu si musíte vychutnat sami.

Některé pasáže jsou velmi úsměvné, nemyslíte? Synkovi se totiž musí jedno zaručeně nechat – kuráž má pořádnou, čemuž nemůže uvěřit ani DJ Khaled. Ten se ve videu objevil především díky nedávno vydané skladbě “No Brainer”, která se právě na Apple Music, respektive v radiu Beats 1, odbyla svou premiéru. 

HomePod vypadá prostě parádně:

Krom jakéhosi vyzdvihnutí nové skladby má reklama za cíl i poukázat na HomePod jakožto na skvělý hudební přehrávač, který vám je schopen naservírovat prvotřídní zvuk. Jeho ovládání přes Siri je navíc velmi jednoduché. Bohužel jej však ocení zatím jen ti, kteří oplývají angličtinou, francouzštinou či němčinou. Češtinu byste u něj samozřejmě hledali marně. Tu totiž zatím nepodporuje ani mobilní verze Siri a je ve hvězdách, zda se toho vůbec někdy dočkáme. Snad se na nás tedy usměje štěstí alespoň skrze Apple Pay a tuto platební metodu si již brzy užijeme. Některé zdroje hovořily již o letošním srpnu, který je za dveřmi. Je za těmi stejnými dveřmi i Apple Pay?

apple-music-khaled

Související články

Dnes nejčtenější

.