Zavřít reklamu

Beats byla ještě donedávna mnohými považován za mrtvou. Na začátku dubna však tato společnost zcela nečekaně představila zbrusu nová sluchátka Powerbeats Pro, která lze označit jako perfektní alternativu k AirPods pro sportovce. Jsou totiž o poznání odolnější, díky speciálnímu tvaru drží lépe v uších a i jejich výdrž je v porovnání s AirPods lepší. I samotný Apple, pod jehož křídla Beats spadá, je proto prakticky od jejich představení prezentuje jako dokonalou volbu pro milovníky sportu. A právě to se snaží potvrdit i nejnovější reklamou. 

Na youtubovém kanále Beats se objevilo velmi povedené reklamní video, které zachycuje sedmero běžců z Pařížského běžeckého klubu zdolávající štafetový závod měřící 280 kilometrů na dalekém Islandu. Hlavní poselství reklamy je to, že díky obrovské výdrži Powerbeats budete při svém sportovním výkonu velmi dlouho skvěle namotivovaní. To ostatně potvrzuji  i samotní účastníci závodu, který tuto běžeckou výzvu zároveň označují za něco, co jim změnilo život. 

Přestože byly Powebeats Pro představeny už na začátku dubna, na pulty obchodů v našich luzích a hájích se dostaly teprve před pár dny. Dostupné jsou jak u Applu, tak i u autorizovaných prodejců v čele s Alzou či iWantem. Cena sluchátek je 6 699 korun, což je v porovnání s AirPods o poznání více. Na druhou stranu, za odolnost proti potu a vodě, devítihodinovou výdrž baterie a neotřelý design se sportovcům připlatit vyplatí. 

Související články

Dnes nejčtenější