Zavřít reklamu

Beats Solo2 WirelessPo úniku detailov zrejme neostalo Beats nič iné, než ohlásiť svoje Solo2 Wireless slúchadlá a tak ich teraz oficiálne predstavil. Slúchadlá Beats Solo2 Wireless sa od svojho predchodcu líšia prakticky len tým, že sú bezdrôtové a pripájajú sa k telefónu pomocou Bluetooth rozhrania. Jedná sa zároveň o prvé slúchadlá, ktoré boli vyrobené už pod Applom, aj keď sa líšia len typom pripojenia. Slúchadlá by mali podľa slov Beats ponúknuť rovnaký dynamický zvuk ako pôvodné slúchadlá Solo2, ktoré v zahraničných recenziách bodovali a to najmä kvôli kvalite zvuku.

Slúchadlá Beats Solo2 Wireless je možné vďaka Bluetooth pripojeniu nosiť až do vzdialenosti 9 metrov od iPhonu alebo od zariadenia, ku ktorému sú pripojené. Slúchadlá okrem toho ponúkajú možnosť prijímať telefonáty, preskakovať skladby alebo meniť hlasitosť pomocou tlačidla „B“ a tlačidiel na zmenu hlasitosti, ktoré sa nachádzajú na mušli. Slúchadlá ďalej obsahujú batériu s výdržou až do 12 hodín prehrávania a v prípade, že je batéria vybitá, je možné pripojiť slúchadlá k telefónu pomocou RemoteTalkTM káblu, ktorý je súčasťou balenia. Slúchadlá Beats Solo2 Wireless majú byť dostupné do konca mesiaca za cenu 300 dolárov, pričom budú dostupné v čiernej, bielej, modrej a červenej verzii, ktorá je ale do konca roka 2014 exkluzivitou pre Verizon Wireless.

Beats Solo2 Wireless
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Po boku slúchadiel Solo2 Wireless tiež Beats predstavilo nové farebné varianty Royal Edition pre pôvodné slúchadlá Beats Solo2. Má sa jednať o päť farebných prevedení – kamenná šedá, lovecká zelená, imperiálna fialová, zafírovo modrá a rumencová. Cena slúchadiel je stanovená na 200 dolárov a začnú sa predávať taktiež koncom mesiaca. Pôvodné slúchadlá Beats Solo2 boli predstavené len deň po tom, ako Apple oznámil, že odkupuje spoločnosť Beats, ale ešte nedošlo k dokončeniu akvizície.

Beats Solo2 Royal Edition
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
*Zdroj: BusinessWire

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější