Zavřít reklamu

Pokud jste příznivci příslušenství od společnosti Satechi, které se mezi jablíčkáři těší velké popularitě, máme pro vás zajímavý tip na novinku. Satechi totiž skrze tiskovou zprávu představilo novou bezdrátovou myš, která bude perfektně ladit s vaším iMacem či MacBookem. A co víc – dokonce jí budete schopni nabít nabíječkou pro novější jablečné notebooky. 

Od Satechi jsme mohli v posledních několika měsících vidět celou řadu produktů počínaje Huby pro nové iPady Pro, přes bezdrátové nabíječky až po Huby pro iMacy či cestovní nabíječky. Do nabídky nyní tato společnost přidává hliníkovou myš M1, která se chlubí kompatibilitou jak s Windows, tak macOS, přesným optickým senzorem, Bluetoothem 4.0 či ergonomickým zpracováním vhodným jak pro leváky, tak i praváky. Jablíčkáře potěší i barevné varianty myšky, jelikož se prodává ve stříbrné, zlaté, vesmírně šedé a rose gold variantě. Perfektně tak splyne prakticky s každým Macem. 

Možná nejzajímavějším prvkem celé myši je její dobíjení. To zajišťuje USB-C port, který je šikovně umístěn na její přední straně. To zjednodušeně řečeno znamená, že s ní můžete pracovat i v případě, že jí zrovna nabíjíte, což si například u Magic Mouse 2 dovolit nemůžete. A jelikož se přes USB-C nabíjí i nové MacBooky, může jejich nabíječka posloužit i pro myš. 

Jestli vás myš zaujala, zakoupit jí můžete buď na Amazonu nebo přímo na stránkách výrobce a to za velmi slušných 30 dolarů – tedy o poznání levněji, než již zmiňovanou Magic Mouse 2. Gesta si na ní sice neužijete, parádu však udělá podobnou, ne-li stejnou. 

Související články

Dnes nejčtenější