Zavřít reklamu

CES jako každý rok přináší spousty nových produktů a technologických vychytávek od předních světových výrobců elektroniky. Například společnost Satechi světu představila dva zajímavé produkty, které by se mohly líbit majitelům jablečných zařízení, kteří často cestují. Konkrétně jde o nabíječku s dvěma porty, kdy jeden je USB-C 18W, druhý pak USB-A 12W. Další nabíječka obsahuje dokonce celkem čtyři porty, z nichž dva jsou typu USB-C. Jeden má výkon 60W, druhý 18W. Další dva jsou typu USB-A s výkonem 12W.

Port 18W USB-C na nabíječce je ideální na nabíjení iPadu Pro 2018, ale také, samozřejmě s patřičnou Lightning koncovkou, na nabíjení iPhonů 8/8 Plus/X/XS/XS Max/XR, které disponují funkci rychlého nabíjení. To by mohli využít majitelé právě takových modelů, Apple totiž u nich garantuje s rychlonabíječkou nabití z 0 na 50% za pouhých 30 minut. Bohužel k iPhonům ale přikládá starou a pomalou 5W nabíječku.

„Čtyřportová“ nabíječka nejen že pokryje potřebu majitelů nejnovějších iPadů a iPhonů, ale je také vhodná pro nejnovější MacBook Air nebo například Nintendo Switch. Vybere si tak skutečně téměř každý a to i v případě, že má k dispozici jen jedinou zdířku do elektřiny, ale potřebuje naráz dobít vícero zařízení. Adaptér si totiž bez problému poradí se vším.

Nabíječka s dvěma porty je k dispozici na předobjednání za 29,99 dolarů v šedé barvě na oficiálních stránkách společnosti Satechi. Čtyřportová nabíječka je k dispozici za 69,99 dolarů na stránkách Amazonu. S redukcí skvěle poslouží i u nás. Společnost ale bohužel k žádné nabíječce nepřibaluje žádný nabíjecí kabel.

satechi-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.