Zavřít reklamu

Titul Blades z velmi oblíbené série The Elder Scrolls byl představen už vloni během představení iPhonu XS a my na jeho vydání stále čekáme. Ještě v roce 2018 bylo datum vydání několikrát posunuto, nyní to však vypadá, že se konečně dočkáme. Hra je totiž již v early access fázi a hráčům začínají na email chodit pozvánky. 

O přístup do betaverze jste mohli požádat už v září po představení titulu a pokud jste tak učinili, doporučujeme zkontrolovat danou emailovou schránku, zda jste již pozvánku náhodou neobdrželi. Přihlásit se samozřejmě můžete i nyní a to přes oficiální webové stránky společnosti Bethesda. 

Bethesda rozesílá pozvánky postupně ve vlnách, nejspíše aby nedošlo k obrovskému náporu na servery hry. Stále tedy platí, že možnost vyzkoušet si Blades ještě před vydáním, budete mít i vy. A pokud ne, také není všem dnům konec. Hra totiž bude po svém vydání zcela zdarma, samozřejmě její součástí budou mikrotransakce. 

V The Elder Scrolls: Blades se staneme členem elitních agentů říše, kteří z ní byli vyhnáni. Našim úkolem bude návrat do našeho rodného města a následně jeho bránění a obnova. Těšit se prý máme na velké množství questů, dungeony, budování městečka, ale také souboje proti ostatním hráčům v online arénách. 

Nyní už nezbývá nic jiného, než doufat, že se Bethesdě podaří vydat hru bez velkých chyb a bugů. Stačí si vzpomenout na nedávné fiasko s titulem Fallout 76, kterým si proti sobě poštvali opravdu spoustu PC a konzolových hráčů. Alespoň u těch mobilních teď mají možnost si vylepšit svou pověst a přinést velkolepé RPG na displeje našich iOS zařízení.

[appbox appstore id1358476597]

blades fb

Dnes nejčtenější

.