Zavřít reklamu

Pred niekoľkými mesiacmi sme sa počas najväčeiho videoherného sviatku dozvedeli o nových plánoch štúdia Bethesda, ktoré už čoskoro prinesie nový titul z univerza The Elder Scrolls na obrazovky mobilných telefónov. Prezentovaná hra vyzerá na mobiloch naozaj parádne, pričom optimalizácia pre fenomenálnu obrazovku iPhonu X jej naozaj svedčí. Množstvo fanúšikov sa tohoto titulu nevie dočkať, no pred malou chvíľou nás Bethesda oboznámila o nečakanej udalosti. The Elder Scrolls: Blades sa už dočkal jedného odkladu, no tentokrát štúdio oznamuje ďalšie oneskorenie. Kedy si teda oficiálne vychutnáme očakávaný titul?

Prvotný príchod hry sa vzťahoval na 1. september/září no s približujúcim sa časom sa Bethesda rozhodla titul presunúť o šesť dní neskôr. Počas nedávno sa konajúcej akcie v podobe PAX West boli všetci nadšenci plní očakávaní, nakoľko na nej Bethesda mala odprezentovať novinky zo sveta The Elder Scrolls. Podtitul pre platformu mobilných telefónov je momentálne najhorúcejším želiezkom v ohni, no namiesto premiérových pohľadov na gameplay alebo bližších informácií o jeho spracovaní sa návštevníci dočkali iba rovnakého dema, ktoré bolo prezentované počas spomínanej E3 2018. Podľa informácií sa Bethesda ešte stále trápi s vývojom aj napriek tomu, že hra mala byť uvedená na trh už pred niekoľkými dňami.

To nás privádza k najnovšiemu vyhláseniu, v ktorom štúdio hovorí o ďalšom odklade. Tentokrát sa však naše čakanie predĺži ešte viac, nakoľko potenciálny (snáď aj finálny) príchod The Elder Scrolls: Blades je naplánovaný na 1. december/prosinec 2018. Na druhú stranu dúfajme, že sa tvorcovia radšej dostatočne povenujú, ako by mali výjsť na s vetlo sveta s nekvalitným produktom. V deme vyzerala hra veľmi dobre, o čo sa vo veľkej miere postaral combat systém boja a samozrejme nádherné grafické spracovanie. Na pomery mobilných zariadení je tento vizuál pomerne neštandardne kvalitný, takže sa na druhej strane dá pochopiť, prečo Bethesda svoj počin neustále odkladá.

Dúfajme, že hry sa už konečne v avizovanom dátume dočkáme a čo je prvoradé, nech stojí za to. Pre viac informácií neváhajte navštíviť oficiálnu stránku Bethesda Softworks, kde sa dočítate aj o ostatných pripravovaných projektoch. Hru je možné predobjednať už teraz, kliknutím na nižšie uvedený appbox.

  • Hra The Elder Scrolls: Blades pre iOS vychádza 1. decembra/prosince, pričom bude dostupná úplne zadarmo

[appbox appstore id1358476597]

Blades

Související články

Dnes nejčtenější

.