Zavřít reklamu

Nedávno jsme si na našem magazínu ukázali, jak lze vcelku jednoduše vypnout notifikace, které vám připomínají, že byste se měli hluboce nadechnout. Dnes se podíváme na jednu podobnou notifikaci, která vám na vaše jablečné hodinky taktéž párkrát denně může přijít. Jedná se o připomenutí toho, že byste se měli postavit. Měření aktivity požaduje, abyste se v intervalu jedné hodiny alespoň na jednu minutu postavili. Pokud tuto úlohu nesplníte, dají vám to hodinky vědět touto notifikací, která se časem může stát otravnou. Pojďme se proto podívat, jak tyto notifikace deaktivovat.

Jak deaktivovat notifikace k postavení se

Nejdříve je nutné, abyste se chopili iPhonu, se kterým jsou vaše hodinky spárovány. Jakmile tak učiníte, tak spusťte aplikaci Watch. Zde se poté ve spodním menu přesvědčte, že se nacházíte v záložce Moje hodinky. Tady poté sjeďte níže, dokud nenarazíte na kolonku Aktivita, kterou rozklikněte. Hned první možnost s přepínačem se nazývá Připomínky pobývání ve stoje. To je přesně funkce, která se stará o to, že nám po dlouhém, konkrétně padesátiminutovém sezení, přijde notifikace, abychom se postavili. Pro deaktivaci této funkce stačí převést přepínač do vypnuté polohy.

Osobně mi tato funkce vadí o dost méně, než připomínání dýchání. Jde spíše o to, že když jsem ve škole, tak se prostě uprostřed hodiny nemůžu postavit, jak hodiny požadují. To samé platí i v některých ostatních případech. Velice oceňuji, že se hodinky starají o naše zdraví, proti tomu samozřejmě nemůžu mít ani jedno slovo. Bohužel jde v tomto případě spíše o to, že notifikace chodí v nevhodnou dobu.

Související články

Dnes nejčtenější