Zavřít reklamu

Když jsem si koupil Apple Watch, byl jsem ze všech funkcí jednoduše nadšený. Pořád mi na hodinky chodily notifikace týkající se mého zdraví. Jedna z těchto skvělých notifikací mě každodenně upozorňovala na to, abych se uklidnil a chvíli hluboce dýchal. Samozřejmě jsem ihned nabídky využil. A tak to šlo ještě několik pár dní. Poté jsem hlubokého dýchaní pozvolna přestal využívat, a to hned z několika důvodů. Někdy se to prostě nehodilo a někdy jsem necítil tu potřebu. Postupem času mě tato notifikace začala spíše otravovat, než aby byla užitečná. Myslím si, že to takto má hromada z nás, a proto si v dnešním návodě ukážeme, jak notifikace připomínající hluboké dýchání deaktivovat.

Jak vypnout upozornění na dýchání

Celý tento proces musíte provést na vašem iPhonu, se kterým máte spárované Apple Watch. Uchopte tedy iPhone do ruky a spusťte na něm aplikaci Watch. Zde se poté ujistěte, že se ve spodním menu nacházíte v záložce Moje hodinky. Zde poté stačí sjet níže, dokud nenarazíte na kolonku Dýchání, kterou otevřete. Hned nahoře se nachází nastavení oznámení. Tady už stačí zaškrtnout možnost Oznámení jsou vypnutá pro úplné vypnutí upozornění na dýchání. Taktéž můžete zvolit možnost Poslat do Oznamovacího centra, čímž docílíte toho, že se notifikace zobrazí pouze v oznamovacím centru a nebude vás vyrušovat.

Těchto notifikací, které se postupně promění v rušivé elementy, je dle mého názoru na Apple Watch hodně. Každopádně naprosto chápu, že někteří lidé mohou všech těchto funkcí využívat. Osobně však nevidím důvod, proč bych měl jakožto relativně mladý a klidný člověk využívat aplikace na dýchání. Volba je však na vás.

Dnes nejčtenější

Další články