Zavřít reklamu

7 iOS aplikací a her, které jsou dnes zdarma (14.3. 2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

TenFive

Aplikace TenFive posune všechny vaše úkoly a nápady do popředí. Jednoduchým „swipem“ přidejte nový úkol. Chceteli přidat záhlaví, přidejte dvojtečku na konci textu. Pro vytvoření odsazeného seznamu začněte mezerou před textem. Záznamy je možné jednoduše a rychle sdílet. TenFive obsahuje také více než 25 témat a 10 ikon na výběr. Podporuje noční režim, 3D Touch pro rychlé vyvolávání funkcí a Siri zkratky.

TenFive
TenFive
Developer: Shihab Mehboob
Price: 25Kč 25,00 Kč

Ai Search 2

Seznamte se s novým Ai vyhledávačem. Je rychlejší a modřejším způsobem vyhledá téměř cokoliv. V čem je tak odlišný? Můžete si v ním přizpůsobit svůj vlastní pracovní postup vyhledávání a vyhledávat přímo na důvěryhodných stránkách. Pokud víte, co potřebujete, s pomocí Ai Search 2 budete mistrem!

Ai Search 2 - Batch Browser
Ai Search 2 - Batch Browser
Price: 25Kč Free+

CrVid – Great video editor

Proč byste měli používat CrVid? Pomocí tohoto editoru odstraníte nežádoucí část z videa tak jednoduše, jak to jen jde. Upravit nebo přidat další zvuk, změnit rychlost přehrávání, oříznutí či export nejvyšší kvality s podporou GIF souboru. To vše a mnoho dalšího se skrývá za oponou této skvěle odladěné aplikace s velmi jednoduchým uživatelským rozhraním.

CrVid - Great video editor!
CrVid - Great video editor!
Developer: Thi Hoang
Price: 25Kč 25,00 Kč

Treasure Miner – 2d gem mine

Vybudujte si vlastní důl, buďte prvním horníkem, který objeví vzácné artefakty, rudy a drahokamy. Prodávejte své objevy a rozšiřujte svůj důl o nové budovy, více výtahů nebo lepší vybavení. Tyto zážitky vám hra Treasure Miner splní. Tak na co čekáš? Vezmi si krompáč a začni kopat!

Treasure Miner - 2d gem mine
Treasure Miner - 2d gem mine
Developer: York Burkhardt
Price: 25Kč 19,00 Kč+

Good Woofy

„Pejskaři“ čtěte! Good Woofy může naučit vašeho psa přestat štěkat pokud právě nejste doma. Díky přehráváním krátkých nahrávek vašeho hlasu, které se automaticky začínají přehrávat, když váš pes štěká. Aplikaci jednoduše nainstalujte na iOS zařízení, které obvykle necháváte doma, například iPad. Good Woofy bude pozorně poslouchat, kdy se začne ozívat psí štěkot.

Good Woofy
Good Woofy
Developer: Lee Searle
Price: 25Kč 25,00 Kč

Color Twin

Nekonečná „návykovka“. I tak by se dala zhodnotit hra Color Twin, ve které se budete snažit přetáhnout jeden kruh určité barvy na další kruh té samé barvy. Popis se zdá být jednoduchý, ale po prvním pokusu se zřejmě budete divit. Jen ti nejlepší dokáží dosáhnout cíle. Vyzvěte své přátele přes Game Center a pobavte se.

Color Twin
Color Twin
Price: 49Kč Free

RingO – Escape ‚em all

Připraveni na jednu z nejtěžších her? Pokuste se uniknout z rotujících se kruhů! Každá chyba znamená konec! Vypadá to jednoduše, než se o to pokusíte. Hra podporuje Apple Watch, takže pro chvíle bez telefonu je možné si ji užít na vašich hodinkách. Připojte se k hernímu centru a soutěžte s přáteli o lepší skóre!

RingO - Epic Arcade Fun
RingO - Epic Arcade Fun
Price: 25Kč Free+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek