Zavřít reklamu

Že Apple reklamy umí je již řadu let naprosto nevyvratitelný fakt. Ostatně, některé jeho spoty se zapsaly zlatým písmem i do učebnic marketingu a přestože již od vydání mnohých z nich uplynuly desítky let, stále jsou řazeny mezi ty nejlepší, které vůbec kdy spatřily světlo světa. A právě k této vybrané smetánce by Apple velmi rád přidal i další reklamní kampaň “There’s More to iPhone”, kterou začíná pozvolna rozjíždět po celém světě.

Poselství kampaně je jak je u Applu zvykem poměrně jednoduché. V několika videích se totiž snaží lidem srozumitelnou formou vysvětlit, proč je jejich iPhone více než jen pouhý telefon a to nikoliv jen skrze funkce, ale i přes věci jako ochrana životního prostředí, na které si Apple velmi zakládá. 

Jedním ze stěžejních bodů v kampani je pak samozřejmě i ochrana uživatelských dat, ve které patří Apple k naprosté špičce. Kalifornský gigant se totiž dle svých slov domnívá, že soukromí a ochrana osobních údajů je vaším základním lidským právem a nikdo jiný kromě vás by je neměl “vlastnit”. To ale mnoho konkurenčních společností absolutně ignoruje a s daty, která nashromáždí, ve velkém obchoduje. Apple sice samozřejmě také určitá data shromažďuje, využívá je však výhradně k budoucím úpravám jeho produktů, které jsou tak díky nim přívětivější. 

https://www.youtube.com/watch?v=unDGr_-SST4

A v čem tkví síla iPhonů podle vás? Je to perfektně fungující systém, prémiové zpracování, nebo právě “věci za oponou” – tedy ochrana životního prostředí a podobné. 

Související články

Dnes nejčtenější