Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Patříte mezi milovníky hudby a rádi byste si pořídili novou hračku, díky které si ji vychutnáte naplno? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si totiž pro vás připravili skvělou slevovou akci na reproduktory a sluchátka JBL, která získáte díky slevovému kódu lsa242 nejlevněji na českém trhu. Ale pozor, kód lze dohromady využít jen 20x. 

JBL GO 2

Prvním “pánem na holení” je bezdrátový reproduktor JBL GO 2, který je ve světě velmi oblíbený především díky svému parádnímu zvuku, voděodolnosti, dlouhé výdrži baterie a především miniaturním rozměrům. Reproduktor je totiž jen 7,1 cm vysoký, 8,6 cm široký a 3,1 cm tlustý. Bez větších problémů ho tak vměstnáte i do kapsy od riflí. Co se pak týče již zmíněné výdrže baterie, díky 730mAh se dostanete zhruba 5 pět hodin. Reproduktor navíc seženete v celé řadě veselých barev.

Běžná cena reproduktoru je 890 korun, díky slevovému kódu lsa242 jej však můžete získat jen za 690 korun. 

JBL Charge 4

U reproduktorů ale ještě chvíli zůstaneme. Mobil Pohotovost totiž zařadila do své slevové akce i model JBL Charge 4. Ten zaujme především 20 hodinovou výdrží baterie, voděodolností, perfektním zvukem a dokonce i možností nabíjet vaše smartphony, jelikož jej lze využít i jako powerbanku. K reproduktoru jdou navíc bezdrátově připojit v jednu chvíli i dva smartphony či tablety, což přijde vhod třeba na různých party, na kterých se chcete před svými přáteli pochlubit vaší oblíbenou hudbou. 

Běžná cena reproduktoru je 4690 korun, díky slevovému kódu lsa242 jej však můžete získat za 3690 korun.

JBL Tune 500

Pokud nejste příznivci reproduktorů, ale hudbu si užíváte raději ze sluchátek, mohl by vás zaujmout model JBL Tune 500. Ten se vyznačuje špičkovým zvukem, mikrofonem a tlačítkem, které slouží pro snadný příjem hovorů. Sluchátka jsou navíc velmi lehká a díky polstrování na hlavě i příjemná. 

Běžná cena sluchátek je 790 korun, díky slevovému kódu lsa242 je však můžete získat za 590 korun

JBL TUNE 500BT

Líbil se vám předchozí model sluchátek, ale štve vás kabel? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Model JBL Tune 500 se totiž vyrábí i v Bluetooth verzi bez otravných kabelů. Jejich výdrž je navíc parádních 16 hodin, což je dostatečně dlouhá doba na to, abyste si svou oblíbenou hudbu dosyta vychutnali. 

Běžná cena sluchátek je 1349 korun, díky slevovému kódu lsa242 je však můžete získat za 999 korun

Snad jste si tedy z produktů od JBL vybrali svého favorita a již učinili objednávku. Pokud však stále váháte, rozhodně již déle nemeškejte. Jak už bylo zmíněno na začátku článku, slevový kód lze využít pouze 20x dohromady, takže je jasné, že při takto lákavých cenách příliš dlouho aktivní nebude. 

Související články

Dnes nejčtenější