Zavřít reklamu

Doby, kdy hudebníci třeli bídu s nouzí, jsou nenávratně pryč. V dnešním šoubyznyse se leckdy točí naprosto nepředstavitelné peníze a jedním z nejvýraznějších příkladů jsou současní nejznámější rappeři, kteří si často žijí v neuvěřitelném luxusu. S luxusním životním stylem se často pojí nákladné úlety, jako je například pořízení krytu, který cenově převyšuje nejenom samotný telefon, ale i průměrný byt.

Co byste si pořídili, kdybyste měli k dispozici 9 milionů korun? Rapper Drake má jasno – nejideálnější investicí pro něj je hyperluxusní kryt na iPhone X, vykládaný pravými diamanty a osmnáctikarátovým bílým zlatem a obložený malými modrými diamanty. Dvaatřicetiletý hudebník požádal o vytvoření krytu umělce jménem  Jason of Beverly Hills. Nejedná se o první spolupráci těchto dvou – Jason již v minulosti pro Drakea vyrobil stokarátový přívěšek ve tvaru sovy. Motivem sovy se dvěma obříma diamantovýma očima se ostatně chlubí i Drakeův nový kryt.

Jason zveřejnil na svém instagramovém účtu video s krytem a v příspěvku, kde se chlubí tím, že nevyrábí žádné „basic“ kousky, Drakea označil. Jediné, co by Drakea mohlo teoreticky trápit, je to, že kryt pasuje výhradně na iPhone X a pro všechny ostatní modely je zcela nepoužitelný. Něco nám ale říká, tato zanedbatelná maličkost ho nejspíš nijak nezneklidňuje.

Související články

Dnes nejčtenější