Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Fixmobile.cz je pozáruční Apple Servis, který pro své zákazníky nedávno otevřel novou prodejnu v centru Hradce Králové. Kromě svěření svých jablečných miláčků do rukou servesních specialistů se mohou návštěvníci těšit i na bohatý výběr příslušenství a jednotlivých Apple produktů. Výjimkou nejsou ani zánovní a bazarové produkty se zárukou. Své zboží prodávají i na e-shopu.

Fixmobile je rovněž prodejcem příslušenství značky Swissten. Ve svém portfoliu svým zákazníkům nabízí širokou nabídku produktů této české značky – od lightning nebo USB-C kabelů až po sluchátka či držáky do auta. 

Ptáte se, proč investovat právě do příslušenství značky Swissten a nekoupit originální kabel? Důvodů je hned několik. Velkou výhodou je především cena kabelu, která je oproti výrobku samotného Applu skoro poloviční. Zajímavé je i samotné zpracování. Kabel totiž obsahuje dva vodiče, které mají hned 70 pramenů každý. Pro porovnání – originální Apple kabel jich obsahuje pouze 37. Díky svému bytelnějšímu zpracování vydrží kabel navíc až 10 tisíc ohnutí.

Fixmobile si nově přichystal i zajímavou novinku a to v podobě zvýhodněných balíčků. Ty jsou sestaveny podle toho, co člověk nejvíce potřebuje. Nabízejí tak set za zvýhodněnou cenu, kdy zákazník může ušetřit více než čtvrtinu oproti standardní částce. Vybírat můžete pro záčátek ze tří balíčků – Swissten Go, Swissten Charge a Swissten Car.

Pro čtenáře Letemsvetemapplem.cz je rovněž připravena nabídka s dopravou zdarma. Ta platí pro všechny ze tří zvýhodněných setů nebo pro nákup nad 700 Kč. Nabídka dopravy zdarma platí pouze do konce týdne, tedy do 3. Února 2019.

Související články

Dnes nejčtenější