Zavřít reklamu

Speciální zaměstnanecké akce se v mnoha firmách staly již naprostou běžnou součástí jejich chodu a ani Apple není v tomto ohledu výjimkou. Svým zaměstnancům totiž nabízí celou řadu různých benefitů a čas od času je i pěkným dárkem motivuje k pohybu. A právě jedna taková zaměstnanecká výzva odstartuje v Applu už příští měsíc. 

Stejně jako tomu bylo vloni, i letos na začátku roku si Apple pro své zaměstnance připravil fitness výzvu, za jejíž splnění každého z nich obdaruje limitovanou edicí řemínku k Apple Watch. Ostatně, právě jablečné hodinky jsou k zapojení se do výzvy podmínkou, takže má Apple u svého dárku jistotu, že jej obdarovaní zaměstnanci využití, respektive mohou využít. Letošní výzva má velmi jednoduchá pravidla. Limitovanou edici řemínku si totiž vyslouží ti zaměstnanci, kteří po celý měsíc dokáží denně uzavírat všechna tři kolečka aktivity, což rozhodně není nikterak těžký cíl. 

Řemínky budou samozřejmě sedět na všech modelech Apple Watch, Series 4 nevyjímaje: 

A o co že se vlastně letos přesně soutěží? Poctiví plnitelé aktivity se mohou těšit na černou sportovní smyčku, která bude disponovat purpurovým a modrým úchytem k hodinkám a zeleným zakončením řemínku. Jedná se tedy o barvy, které mají symbolizovat právě kruhy aktivity. 

Přestože je velmi pravděpodobné, že se řemínky stejně jako vloni jinak, než zapojením se do výzvy, oficiálně sehnat dát nebudou, určitá možnost tu přeci jen je. Někteří zaměstnanci Applu se totiž podobných dárečků rádi zbavují například na eBay, kde si za však zpravidla říkají poměrně vysoké cifry. Pokud byste tedy po řemínku toužili, na konci února buďte na eBay ve střehu.

Související články

Dnes nejčtenější