Zavřít reklamu

Tisková zpráva: iMyFone je světově známá společnost, která má pod svými křídly nespočet skvělých programů. Na některé z těchto programů jsme dokonce na našem webu dělali recenze, například na program zabývající se opravou programu iTunes a nebo smazáním zámku z iOS zařízení. Z vlastní zkušenosti musím říct, že tyto programy fungují opravdu skvěle. Pokud vás tyto programy zaujaly, tak mám pro vás skvělou zprávu. Společnost iMyFone si pro všechny své příznivce v rámci Vánoční akce připravila dva programy naprosto zdarma. Zároveň máte možnost získat balíček osmi aplikací od iMyFone – více informací se dozvíte níže.

imyfone_christmas

iMyFone iPhone Cleaner

„Na vašem zařízení je nedostatek volného místa.“ Bojíte se i vy této fráze? Snažíte se na vašem zařízení najít každý megabajt volného místa, ale nedaří se vám to? Tak přesně s tímto problémem by vám mohl pomoct program iMyFone iPhone Cleaner, který je dostupný jak pro macOS, tak pro OS Windows. Poté, co iPhone pomocí kabelu připojíte k počítači, program iMyFone iPhone Cleaner provede sken zařízení. Po skenu je schopný z vašeho zařízení smazat dočasné soubory, cache, hlášení o chybách aplikací a další nespočet věcí, které uživatel nepotřebuje a nikdy nevyužije. Právě díky tomu dokáže iMyFone iPhone Cleaner uvolnit stovky megabajtů, někdy dokonce i gigabajty cenného místa.

imyfone_appky_vanoce1

iMyFone Data Exporter

Program iMyFone Data Exporter funguje jako nástroj pro zálohu i extrakci dat z vašeho iOS zařízení. Jednoduše můžete extrahovat vybraná data z několika různých zdrojů, ať už z připojeného zařízení, ze zálohy iTunes či ze zálohy uložené na iCloud účtu. Na výběr je opravdu velké množství dat, které můžete exportovat. Od zpráv, přes kontakty, historii komunikačních aplikací, multimédia, poznámky, připomínky, kalendáře, kontakty a mnoho dalšího.

imyfone_appky_vanoce2

Balíček osmi aplikací

Zároveň můžete získat balíček až osmi aplikací. Jednoduše stačí, abyste si zakoupili jeden program a iMyFone vám k němu zdarma přibalí hned 7 dalších programů. Těšit se můžete například na software iMyFone Umtate Pro, iMyFone D-BackiMyFone TunesMate. První jmenovaný software vám pomůže uvolnit až stovky MB ve vašich iOS zařízeních. Jediné, co musíte udělat, je připojit zařízení k PC či Macu a nechat je počítačem proskenovat. Ten vám následně iPad či iPhone důkladně pročistí. Software iMyFone D-Back vám pak zachrání smazaná data a to dokonce i pokud nebyla zálohovaná. Jeho velkou výhodou je to, že si můžete vybrat přesně to, co potřebujete obnovit a úložiště v telefonu si tak nezanesete dalšími zbytečnostmi, které obnovit nepotřebujete. Třetí zmiňovaný software iMyFone TunesMate pak potěší všechny uživatele, kteří se doposud neskamarádili s klasickým iTunes. TunesMate je totiž jeho odlehčenou kopií, která vám umožní vaše iOS zařízení spravovat daleko jednodušeji.

bundle_suite_img
imyfone_christmas_Fb

Dnes nejčtenější

.