Zavřít reklamu

O možnosti odemknout uzamknutý iPhone už jsme zde četli několikrát. Většinou potřebuje zamknuté iOS zařízení odemknout policie nebo FBI, jelikož určité zařízení patří nějakému pachatelovi či zločinci. Ne vždy ale platí to, že zařízení potřebujete odemknout právě takové osobě. Občas se prostě a jednoduše stane, že si zařízení zablokujete a nebo jste na vašem iPhonu tak moc zvyklí na Touch ID / Face ID, že vám vaše heslo vypadne. Přesně pro tyto případy je tady program LockWiper od iMyFone. Ten se stará o to, že v případě zapomenutého hesla zařízení vymaže a zároveň vymaže i kódový zámek.

Případy uzamknutí zařízení

Jak už jsem psal výše, situací, kdy by se vám tento program mohl hodit, je opravdu dost – i když se to na první pohled nemusí zdát. Program LockWiper můžete využít například tehdy, kdy se vaše zařízení rozbije a vy máte nefunkční displej, tudíž nemůžete zadat kód. Taktéž může nastat situace, kdy si z druhé ruky pořídíte telefon (například přes dobírku) a zařízení vám přijde uzamknuté. V neposlední řadě se může stát, že vám například váš potomek, kterému jste telefon zapůjčili, nastaví heslo, ale zapomene jej. Přesně pro tyto a mnoho dalších situací je tady program LockWiper od iMyFone.

uzamceni

Co dokáže LockWiper odemknout?

LockWiper od iMyFone dokáže odemknout momentálně všechny iPhony. Ať už máte například stařičký iPhone 4 nebo nejnovější iPhone X s Face ID, tak jej LockWiper dokáže odemknout. Taktéž nezáleží na tom, na jaké verzi iOS vaše zařízení zrovna běží. LockWiper si poradí i s nejnovějším iOS 11.4. Taktéž zvládne pokořit jak čtyřmístný, tak šestimístný kód. Každopádně i to, že LockWiper zařízení odemkne, má svou cenu. Samozřejmě přijdete o veškerá data, která se na zařízení nachází. Když už tento program něco maže, tak maže doopravdy vše.

odemceni

Odemknutí ve třech jednoduchých krocích

A jak na samotné odemknutí zařízení? Je to velice jednoduché, zvládnete to ve třech krocích. Nejdříve je důležité, abyste vaše zařízení pomocí kabelu připojili k počítači. Poté musíte zařízení převést do tzv. DFU (Recovery) módu – jak na to se dozvíte pomocí jednoduchých ilustrací. Poté s vaší pomocí program stáhne nový iOS. Po stáhnutí se celý balíček ověří, aby nedošlo k žádných chybám. Pak vás program ještě jednou upozorní na skutečnost, že při odstraňování zámku dojde ke smazání veškerých dat v telefonu. Po odsouhlasení započne proces odstraňování, který by neměl trvat déle než 20 minut.

Cena programu a zkušební verze

Program LockWiper od iMyFone si můžete zadarmo vyzkoušet, poté si samozřejmě můžete zakoupit jeho plnou verzi. Celkově jsou k dispozici čtyři balíčky. První je licence programu na jeden rok za $39.95. Poté je zde doživotní licence na jedno zařízení za $49.95. Pokud byste chtěli jít ještě dále a program se vám doopravdy zalíbil a chtěli byste ho používat častěji, můžete sáhnout po tzv. rodinné licenci, která stojí $59.95 a je určená až pro 5 zařízení. Poté je zde, poslední, nejdražší business licence, která vyjde na $349.95. Tu máte taky navždy a je určená pro nekonečný počet zařízení. V případě, že by se vám s programem nepracovalo dobře a nebo tehdy, kdy program nepracuje podle vašich představ, tak máte možnost nechat si do 30 dnů zaslat peníze zpět.

platba

Závěr

Pokud hledáte program, který je schopný rozluštit kódový zámek vašeho zařízení, například kvůli tomu, že jste jej zapomněli nebo jste si zakoupili uzamknutý telefon, je tento program přímo pro vás. Program je velice jednoduchý na používání a jeho uživatelské prostředí pochopí během chvilky úplně každý. Tento program navíc doporučují i naši kolegové z 9to5mac, MacWorld, PCWorld, techradar a další. A pokud i nyní ještě stále pochybujete o funkčnosti programu, tak by vás mělo usvědčit to, že na tomto programu pracují vývojáři z iMyFone, kteří mají několikaleté zkušenosti s vývojem programů. iMyFone je celosvětová značka, která mimo tento program LockWipe vyvíjí nespočet dalších programů, na které se zde už několikrát objevila recenze.

LockWipe si můžete stáhnout z odkazu níže. Bohužel je ale prozatím k dispozici na operační systém Windows. Na verzích pro další operační systémy se usilovně pracuje.

imyfone_lockwiper_fb

Dnes nejčtenější

.