Zavřít reklamu

Tisková zpráva: iMyFone je světově známá společnost, která má pod svými křídly nespočet skvělých programů. Na některé z těchto programů jsme dokonce na našem webu dělali recenze, například na program zabývající se opravou programu iTunes a nebo smazáním zámku z iOS zařízení. Z vlastní zkušenosti musím říct, že tyto programy fungují opravdu skvěle. Pokud vás tyto programy zaujaly, tak mám pro vás skvělou zprávu. Společnost iMyFone si pro všechny své příznivce v rámci akce „Celebrate iOS 12 release“ připravila program iMyFone D-Port naprosto zdarma.

A to není všechno. Společně s akcí „Celebrate iOS 12 release“ dostanete také možnost zakoupit si program iMyFone iTransor za zlomek ceny – původně tento program stál $59.95 a nyní v rámci této akce máte možnost program získat za $19.95. Pokud vám tohle nestačí a nebo pokud byste si chtěli od iMyFone zakoupit jiný program, tak můžete využít až 70% slev na ostatní produkty z široké nabídky.

Jak získat slevy?

Postup je velice jednoduchý – pro získání programu iMyFone D-Port zdarma stačí, abyste pomocí příslušného tlačítka na svůj Facebook nebo Twitter sdíleli příspěvek. Jakmile příspěvek nasdílíte, tak se okno přepne zpět a vy už pouze vyplníte jméno, e-mail a platformu, na kterou chcete licenci aplikovat.

Pokud vás zajímá, jak získat 70% slevu, tak postup je ještě jednodušší. Stačí dát To se mi líbí na facebookovou stránku iMyFone. Poté si můžete slevu jednoduše vybrat z připnutého příspěvku přímo na stránce iMyFone.

Obě tyto akce jsou platné do 22. září, a proto zbytečně neotálejte a vyzvedněte si program iMyFone D-Port zdarma a nebo výše zmíněné slevy slevy co nejdříve.

imyfone_dport_fb
imyfone_dport_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.