Zavřít reklamu

Oblíbený výrobce příslušenství pro jablečné produkty se těsně před Vánocemi vytasil s dalším klenotem. Tím je velmi zajímavě řešený Hub, který dodá vašemu iMacu či iMacu Pro porty na přední stranu a to opravdu elegantně. 

Celý Hub je řešen jako hliníkový stojánek, na který svůj iMac jednoduše postavíte a propojíte jej s ním pomocí USB-C kabelu. Ploška, na kterou iMac postavíte, má pak zespodu hned sedm portů – tři USB 3.0, jeden USB-C , jeden 3,5mm jack, jeden slot na microSD a jeden slot na SD kartu. Díky tomu tak k iMacu připojíte velmi snadno prakticky veškeré základní příslušenství a to navíc přímo zepředu. Jelikož jsou cílovou skupinou majitelé iMaců, vyrábí Satechi tento stojánek “jen” ve stříbrné a vesmírně šedé variantě, které s odstíny Maců perfektně ladí.

 Za cenu 90 dolarů, tedy v přepočtu asi 2000 korun, se jedná o skutečně velmi zajímavý doplněk, který ocení především ti uživatelé, kterým nevyhovují porty na zadní straně iMacu. Ke koupi je tento Hub buď na Amazonu nebo na stránkách výrobce. 

Dnes nejčtenější

Další články