Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Alleys

Alleys je krásně vypadající adventurou, ve které bude hlavním úkolem průzkum. Budete odemykat nové lokace, plnit puzzly a sbírat různé užitečné materiály.

[appbox appstore id1316319312 oldprice=“149 Kč“]

marwas

V aplikaci marwas budete hrát na hudební nástroje v orientálním stylu. Vybírat můžete z několika bubnů, píšťal a dalších zvláštních nástrojů.

[appbox appstore id1071025600 oldprice=“29 Kč“]

Findit – 200 Pictures

Findit je klasickou hrou, ve které hledáte rozdíly mezi dvěma fotografiemi. Rozdíly jsou vždy tři a na jejich najití máte časový limit. Obtížnost je celkem vysoká, takže se budete muset opravdu snažit, aby čas nevypršel.

[appbox appstore id477163107 oldprice=“149 Kč“]

Canyon Hunter Premium

Her, ve kterých hlavní postava běží a vy se musíte starat, aby nespadla a nenarazila, tu už bylo opravdu mnoho. V Canyon Hunter Premium však kromě vyhýbání se do strany a skákání budete ještě masakrovat zombíky, vlkodlaky, orky a další monstra.

[appbox appstore id569900572 oldprice=“59 Kč“]

PixelMaze

Puzzle hra PixelMaze nabídne několik herních módů. V tom prvním máte za úkol v každém levelu sesbírat všechny body v časovém limitu, Endless Mode po vás vyžaduje najití cíle a sbíráním bodů si prodlužujete čas, který na to máte. Celkem hra obsahuje 37 levelů v retro stylu.

[appbox appstore id1252617787 oldprice=“29 Kč“]

Sector.

Sector. slibuje intuitivní gameplay, krásný design a jednoduché ovládání. Cíl je jednoduchý – dosáhnout co nejvyššího skóre pomocí posunutí středového bodu ve správném směru. Chyba znamená konec hry, takže je potřeba opatrnost, ale také co největší rychlost.

[appbox appstore id1406526407 oldprice=“29 Kč“]

Learn your body. The First discovery

Learn your body je hra určena dětem, které se pomocí ní naučí rozpoznávat jednotlivé části těla. Nicméně aplikace je v angličtině, takže u nás spíše pomůže dětem se zlepšením angličtiny a rozšířením slovní zásoby právě o části těla.

[appbox appstore id1055463226 oldprice=“29 Kč“]

ipad_pro_charge_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.