Zavřít reklamu

Je tomu jen pár týdnů, co Apple přidal do svého Online Storu možnost osadit 15” MacBook Pro nadupanými grafikami AMD Vega 16 a Vega 20, jejichž příchod na Macy oznámil již 30. října při představování iPadu Pro. Pokud si však myslíte, že je tento upgrade grafik na dlouhou dobu jediný, ke kterému se Apple odhodlá, jste velmi pravděpodobně na omylu. 

V nové beta verzi macOS Mojave se podařily vydolovat vývojářům poměrně zajímavé identifikátory, které dle jejich slov velmi pravděpodobně označují zcela nové, doposud nepředstavené GPU Vega. Přestože o nich žádné detaily v tuto chvíli nevíme, existence identifikátorů v betě napovídá, že je Apple chystá v brzké době nasadit i do svých strojů. Otázkou však je, kdy. 

Dočká se nové grafiky i MacBook Air?:

Nezdá se příliš pravděpodobné, že by Apple jen pár týdnů či měsíců po umožnění nakonfigurovat 15” “Pročko” výkonnější grafikou, přidal několik dalších možností, díky kterými by šly jablečné laptopy ještě více přizpůsobit. V úvahu tak spíše připadá, že se Apple již pomalu chystá na větší upgrade svých zbylých strojů v čele s iMacy. Právě ty totiž letos nedostaly žádný upgrade a tak mnozí uživatelé očekávají, že se v příštím roce můžeme dočkat vylepšení o to většího. A právě nasazení nových grafik by mohlo být tím správným krokem. Jasno bychom mohli mít teoreticky už na začátku příštího roku, kdy by mohl Apple uspořádat první keynote.

MacBook-Pro-2018-Touch-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější