Zavřít reklamu

Léto přímo vybízí k různým letním dobrodružstvím, která jsou čas od času jako stvořená k zachycení na kameru. Co ale dělat v případě, že se dostaneme do situací, ve kterých by klasická kamera utrpěla újmu? Přesně pro tento případ byly vytvořeny akční kamery, které jsou mimořádně odolné a zároveň vám zajistí parádní záběry. A právě jedna taková kamera je nyní v omezené akci na Alza.cz.

Pokud se vám nechce utrácet za akční kameru žádná obří částka, mohl by vás oslovit produkt od společnosti Niceboy, konkrétně VEGA 5 pop. Tato společnost je na trhu relativně krátce, ale i přesto si již vydobyla místo pro jednoho z nejoblíbenějších výrobců akčních kamer na světě s velmi slušnými ročními prodeji. V její nabídce totiž naleznete skutečně širokou škálu produktů všech cenových kategorií. Pojďme se ale zaměřit přío na model VEGA 5 pop.

Zlevněný model se může pochlubit 4K videem (3840 x 2160) při 24 fps, či 2K videem (2560 x 1440) při 30 fps. Veškerý záznam si můžete prohlédnout na 2,45” dotykovém LCD displeji, který se rozprostírá prakticky přes celou zadní stranu. Potěší i širokoúhlý snímač, díky kterému zaberete 170° před sebou, kombinace optické a elektronické stabilizace, integrovaná WiFi, slow motion či dokonce dálkové ovládání, které je součástí balení. V balení toho ale samozřejmě naleznete mnohem více a těšit se můžete například i na spoustu různých úchytů a samozřejmě vodotěsný kryt, který vám kamerku ochrání do úctyhodné hloubky 30 metrů. Veškeré záznamy se ukládají na microSD kartu, díky čemuž je můžete velmi snadno přenášet například do počítačů či dalších zařízení se čtečkou karet. Výdrž baterie je pak zhruba 70 minut při nahrávání, což však lze vyřešit její výměnou či dobíjením z power banky, kterou vám mimochodem Alza přibalí ke kameře zdarma. Krom power banky se pak můžete těšit i na držák na hruď.

Jestli vás výčet vlastností kamerky zaujal, určitě mrkněte na Alzu. Ta jí totiž dnes v rámci akce Trhák dne výrazně zlevnila a prodává jí za cenu 2990 korun, což je o 500 korun méně, než za kolik ji prodává konkurence podle portálu Heureka. Ale pozor, kamer je jen 70, takže kdo dřív přijde, ten dřív … 

vega 5 pop

Dnes nejčtenější

.