Zavřít reklamu

Pred nejekaým časom sme sa dozvedeli o pripravovanom projekta štúdia Koei Tecmo, ktoré v spolupráci s BBGame už čoskoro prinesie hru New Romance of the Three Kingdoms pre mobilné zariadenia so systémom iOS. Niekdajší hit spred viac ako desiatich rokoch sa tak ukáže aj na obrazovkách našich smartfónov. Adaptácia pre mobilné telefóny nadviaže na niekdajšie herné univerzum, čím sa pokúsi získať novú ale aj udržať si staršiu hernú komunitu. Tvorcovia nám za uplynulú dobu poskytli niekoľko pohľadov na herné prvky, trailer a samozrejme gameplay videá. Hru si budeme môcť vlastnoručne vyskúšať už koncom tohoto mesiaca.

Okrem poriadnej dávky možností sa môžeme tešiť aj na poriadnu zmesku herných žánrov. Od strategického rozmiestňovania našich vojsk a budovania vlastného mesta až po výber kartových postáv a následné pútavé boje. Mimo nových pohľadov na hru nás však tvorcovia obdarovali niečím omnoho významnejším. Hra sa konečne dočkala špeicifického dátumu oficiálneho príchodu.

V prípade New Romance of the Three Kingdoms sa jedná o Free to Play titul čo znamená, že si ho zahráme úplne zadarmo. Ak máte záujem o predobjednávku alebo predregistráciu na oficiálnej stránke hry, môžete tak učiniť už dnes, čím si na svoje herné konto pripíšete špeciálne odmeny v podobe limitovaného herného obsahu. Nenechajtie si taktiež ujsť dvojicu krátkych teaser trailerov, ktoré vám napovedia viac informácií o chystanom titule.

https://www.youtube.com/watch?v=AO8YT6cCkUE

https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=sPqtQeJ4iyM

  • New Romance of the Three Kingdom vychádza 26. novembra/listopadu pre zariadenia s iOS

[appbox appstore id1417889250]

New Romance
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější