Zavřít reklamu

Tisková zpráva: iMyFone je světově známá společnost, která má pod svými křídly nespočet skvělých programů. Na některé z těchto programů jsme dokonce na našem webu dělali recenze, například na program zabývající se opravou programu iTunes a nebo smazáním zámku z iOS zařízení. Z vlastní zkušenosti musím říct, že tyto programy fungují opravdu skvěle. Pokud vás tyto programy zaujaly, tak mám pro vás skvělou zprávu. Společnost iMyFone si v rámci Halloweenu připravila speciální akci, ve které rozdává program iMyFone iPhone WhatsApp Recovery naprosto zdarma.

Společně s Halloweenovou akcí dostanete také možnost zakoupit si speciální Halloween balíček, který obsahuje programy iMyFone D-Back, iMyFone Umate Pro a iMyFone TunesMate, za speciální cenu. Pokud se rozhodnete pro roční předplatné, vyjde vás balíček na $59.95. Pokud se rozhodnete pro doživotní licenci, tak si připravte $79.95. A v případě, že byste si chtěli zakoupit nějaký program od iMyFone zvlášť, tak navíc můžete využít až 70% slevy na ostatní produkty.

Jak získat slevy?

Postup je velice jednoduchý. Nejdříve se přesuneme pomocí tohoto odkazu na samotnou stránku akce. Pro získání programu iPhone WhatsApp Recovery zdarma stačí, abyste sjeli níže k nadpisu iMyFone iPhone WhatsApp Recovery Giveaway. Poté stačí sdílet příspěvek skrze Facebook nebo Twitter. Jakmile příspěvek nasdílíte, tak se okno přepne zpět a vy už pouze vyplníte jméno, e-mail a platformu, na kterou chcete licenci aplikovat.

Pokud vás zajímá, jak získat 70% slevu, tak postup je ještě jednodušší. Stačí dát To se mi líbí na facebookovou stránku iMyFone. Poté si můžete slevu jednoduše vybrat z připnutého příspěvku přímo na stránce iMyFone.

Obě tyto akce jsou platné do 8. listopadu, a proto zbytečně neotálejte a vyzvedněte si program iMyFone iPhone WhatsApp Recovery zdarma a nebo výše zmíněné slevy co nejdříve.

Související články

Dnes nejčtenější