Zavřít reklamu

Tisková zpráva: iMyFone je světově známá společnost, která má pod svými křídly nespočet skvělých programů. Na některé z těchto programů jsme dokonce na našem webu dělali recenze, například na program zabývající se opravou programu iTunes a nebo smazáním zámku z iOS zařízení. Z vlastní zkušenosti musím říct, že tyto programy fungují opravdu skvěle. Pokud vás tyto programy zaujaly, tak mám pro vás skvělou zprávu. Společnost iMyFone si v rámci Halloweenu připravila speciální akci, ve které rozdává program iMyFone iPhone WhatsApp Recovery naprosto zdarma.

Společně s Halloweenovou akcí dostanete také možnost zakoupit si speciální Halloween balíček, který obsahuje programy iMyFone D-Back, iMyFone Umate Pro a iMyFone TunesMate, za speciální cenu. Pokud se rozhodnete pro roční předplatné, vyjde vás balíček na $59.95. Pokud se rozhodnete pro doživotní licenci, tak si připravte $79.95. A v případě, že byste si chtěli zakoupit nějaký program od iMyFone zvlášť, tak navíc můžete využít až 70% slevy na ostatní produkty.

imyfone_halloween_promo1

Jak získat slevy?

Postup je velice jednoduchý. Nejdříve se přesuneme pomocí tohoto odkazu na samotnou stránku akce. Pro získání programu iPhone WhatsApp Recovery zdarma stačí, abyste sjeli níže k nadpisu iMyFone iPhone WhatsApp Recovery Giveaway. Poté stačí sdílet příspěvek skrze Facebook nebo Twitter. Jakmile příspěvek nasdílíte, tak se okno přepne zpět a vy už pouze vyplníte jméno, e-mail a platformu, na kterou chcete licenci aplikovat.

imyfone_halloween_promo2

Pokud vás zajímá, jak získat 70% slevu, tak postup je ještě jednodušší. Stačí dát To se mi líbí na facebookovou stránku iMyFone. Poté si můžete slevu jednoduše vybrat z připnutého příspěvku přímo na stránce iMyFone.

Obě tyto akce jsou platné do 8. listopadu, a proto zbytečně neotálejte a vyzvedněte si program iMyFone iPhone WhatsApp Recovery zdarma a nebo výše zmíněné slevy co nejdříve.

imyfone_halloween_fb

Dnes nejčtenější

.