Zavřít reklamu

Před pár hodinami byl oficiálně představen nový iPad Pro, který již v prvním okamžiku dokázal ohromit nejednoho diváka dnesní keynote. Ihned po skončení konference dostali novináři přítomní na keynote možnost si představené produkty vyzkoušet a poskytnout světu jejich první dojmy. Jaký názor na ně tedy po pár minutách testování mají?

Magazín The Verge nejnovější iPad Pro popisuje ve velmi kladném světle, a to především díky jeho nádhernému tělu a propracovanému displeji. Za obrovské plus považují příchod technologie Face ID, která dovolila poskytnout 11″ variantu ve stejném těle, jakým disponoval poslední model.

Prohlédněte si snímky samotných novinářů v galerii:

Magazín Engadget iPad chválí především kvůli tomu, jak snadno ním nahradit klasický počítač. Dle jejich slov mezi hlavní klady patří přechod na hranatý design, čip A12X Bionic a nepopsatelně dokonalý pocit při jeho držení. Dalším bodem v jejich hodnocení je pochvala za určitou pohodlnost. I při využití 12,9″ verze se totiž dočkáte maximálního komfortu. Co je však hlavním kladem, je edge-to-edge Liquid Retina displej, který podporuje 120Hz obnovovací frekvencí. Engadget však klade zajímavou otázku, a to zdali bylo správné odebrat 3,5mm jack. iPady se totiž těší obrovské přízni mezi nejrůznějšími hudebními producenty, kteří jsou zvyklí sluchátka připojovat právě přes jack. Ačkoliv tu tato možnost nadále bude skrze speciální adaptér USB-C/3,5mm jack, nebude ani zdaleka tak pohodlná jako dříve.

Jako poslední zhodnotil nový iPad Pro portál SlashGear, který v něm vidí skutečně komfortní zařízení. Ne vše se ale portálu na iPadu líbí. Kritiku si vysloužila například cena iPadu, která by mohla řadu potencionálních spotřebitelů odradit od koupě. Jeho celková cena se může vyšplhat až na neuvěřitelných 54 tisíc korun.

První dojmy tedy zanechal nový iPad Pro na vybrané novináře velmi dobrý. Až podrobnější testy však ukáží, zda je tento tablet skutečně tak dokonalý, jak se alespoň zprvu jeví.

ipad pro
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější