Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Statistics Pro

Aplikace Statistics Pro je určena pro rychlé a přesné počty nejpoužívanějších vzorců ve statistice a matematice. Kromě výsledku vám nabídne i přesný postup řešení. Například pro studenty vysokých škol tak může jít o skvělého pomocníka.

[appbox appstore id439590506 oldprice=“149 Kč“]

English Grammar

Kompletní průvodce a přehled anglické gramatiky najdete v aplikaci English Grammar. Najdete zde vysvětlení každého jazykového jevu, příklady, cvičení i odpovědi na ně.

[appbox appstore id437232532 oldprice=“379 Kč“]

Photo GUN

Photo GUN se zaměřuje na rychlou úpravu jedné či více fotek. Můžete do appky přetáhnout celou složku a poté jednoduše vybrat, co s fotkami chcete provést. Může jít o změnu velikosti, zvýšení jasu, kontrastu a saturace nebo například přidání vodoznaku.

[appbox appstore id920835568 oldprice=“349 Kč“]

Steam

Life is Strange: Before the Storm

Kromě první dílu Life is Strange, o kterém jsme psali včera, je nyní zlevněno i jeho pokračování, které se dějem odehrává před prvním dílem. Pokud se tedy chcete do světa Chloe a Rachel ponořit hlouběji, určitě hru vyzkoušejte.

[appbox steam simple 554620 oldprice=“16.99 €“]

Deus Ex: Mankind Divided

Série Deus Ex má za sebou už několik dílů a posledním je právě Mankind Divided. V tomto cyberpunkovém akčním titulu se podíváme i do Prahy, opět v roli Adama Jensena. Jestliže vás baví střílečky z první osoby a sci-fi vám není cizí, hra by vás měla zaujmout. Navíc za tuto skvělou cenu.

[appbox steam simple 337000 oldprice=“29.99 €“]

Super Meat Boy

Plošinovka Super Meat Boy je známá pro svou obtížnost. Ve více než 300 úrovních máte za úkol se co nejdříve dostat do cíle a nedotknout se během toho žádné z překážet. Počítejte s tím, že každý level budete opakovat. Mnohokrát. Navíc díky editoru levelů zábava po dohrání základních úrovní nekončí.

[appbox steam simple 40800 oldprice=“13.99 €“]

Bomber Crew

Strategická simulace s originální grafikou Bomber Crew vás zavede k posádce letounu, se kterým se budete vydávat do boje. Budete mít na starost výběr posádky, samotné souboje a také možnost si svůj stroj upravit tak, aby to byl nejhezčí bombardér té doby. K dispozici je také zlevněné DLC s názvem USAAF.

[appbox steam simple 537800 oldprice=“6.99 €“]

imac fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější