Zavřít reklamu

Zářijová keynote je již pár desítek minut minulostí a novináři, kteří v Divadle Steva Jobse představení nových produktů přihlíželi, se již pomalu trousí do demo zóny, kde jim Apple nachystal své nové produkty k prohlédnutí. Jak tedy novinky na novináře působí?

Se svými dojmy se již stihli podělit reportéři z The Verge, které zaujal především obří 6,5” iPhone XS Max. Ten je totiž dle jejich slov skutečně obří a svou velikostí strká hravě do kapsy i nedávno představený Samsung Galaxy Note9. Při prvním doteku měli prý redaktoři dojem, že se dotýkají toho nejkvalitnějšího telefonu ve svém dosavadním životě. Na druhou stranu, s cenami, které Apple nasadil, se ani tak nějak nic jiného počítat nedá.

Co se pak týče zpracování telefonů, minimálně po stránce displeje a použitého skla odvedl Apple podle všeho skutečně parádní práci. Obě věci totiž vypadají skutečně o něco lépe, ačkoliv až tak obří rozdíl v nich oproti loňskému modelu není. Naopak pochvalu zaslouží parádní stereo reproduktory. 

Přestože je na hodnocení fotoaparátu nejspíš ještě příliš brzy, z prvotních testů se zdá být skutečně velmi kvalitní. O rychlosti aplikace Fotoaparát se pak nejspíš ani nemusíme zmiňovat, jelikož díky novému čipsetu šlape skutečně jako hodinky. Redaktory zaujala především portrétní možnost úpravy bokeh, díky čemuž lze různě rozmazávat pozadí za určitým objektem. 

Na obsáhlejší zhodnocení nových iPhonů si budeme muset ještě pár dní počkat. Už nyní to ale vypadá, že se nové prémiové modely Applu skutečně povedly a mají co nabídnout. Pokud jste například zvyklí na telefon fotit či na něm rádi sledujete videa, rozhodně z nich budete nadšeni. 

iphone xs fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější