S tímto batohem se nemusíte bát zlodějů ani slabé baterky

V dnešní době uživatelé požadují od batohu mnohem víc, než jen schopnost pojmout peněženku, doklady, telefon a notebook. Čím dál větší důraz je kladen nejen na bezpečnost a spolehlivost batohu, ale i na případné další funkce. Batoh z naší dnešní dnešní nabídky odolá zlodějům i nepřízni počasí, a navíc si díky němu můžete nabít svůj telefon.

Batoh je vyroben z vysoce odolného polyesteru, díky kterému se snadno čistí, neztrácí svůj tvar a je antistatický. Batoh se nosí opravdu pohodlně, můžete do něj kromě jiného bezpečně uložit notebook s úhlopříčkou až 16 palců a nemusíte se bát, že se obsah batohu v případě nepřízně počasí poškodí – batoh je voděodolný. Díky pevné konstrukci a skrytému zapínání batoh nebude lákat zloděje, vnitřní uspořádání vám zase umožní v něm přehledně a bezpečně uložit vše potřebné. Součástí batohu je i USB port pro nabíjení.

Batoh zakoupíte na webu TomTop za 427 korun, poštovné do České republiky je zcela zdarma.

Specifikace:

Váha: 730 g
Rozměry: 43 x 26 x 10 cm
Funkce: USB, voděodolnost, skryté zapínání

|
6
Leitz

Diskuze

  Příjde mi to trochu přes čáru, dávat sem odkazy na koupi fejkovejch věcí. Proč sem rovnou nedáváte odkazy na falešný iPhony?
  Tento batoh je jako originál od firmy XD Design. Která s ním přišla na trh díky kickstarteru. V Číně jej vesele kopírují a samozřejmě kvalita těch kopií je mizerná.

  Reagovat

  Tak jako přemýšlím, proč se na tomto webu objevila reklama na čínský fake … originál od XX Desing bobby vlastním a za ty prachy rozhodně stojí.

  Reagovat

  Tohle je vážně ubohé.
  Pro ty co by si chtěli koupit originální batoh a ne nějaký čínský fake s mizernou kvalitou tak tady je odkaz https://www.alza.cz/xd-design-bobby-15-6-sedy-d4464147.htm sám jsem si ho kupoval z Alzy a je skvělý a za ty peníze to opravdu stojí.

  Originál od fake poznáte hlavně tak že USB port není takhle navrchu ale je schovaný ze té strany batohu kde jej nosíte na zádech (podívejte se na odkaz jsou tam fotky…). Další možnosti jsou použité materiály, ale to nepoznáte z fotky… Další možnost jak ho poznat když ho někde vidíte je, že nedrží tvar tak jako originál (má různě vyvrácené zipy a je celkově takový rozpláclý…)

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz