Zavřít reklamu

8 iOS a watchOS aplikací, které dnes stáhnete zcela zdarma (12.3. 2018)

|
2

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

DayGram – One Line a Day Diary
Jaký jste měli den? Zkuste svůj příběh začít psát na Daygramu. Daygram je jednoduchá „deníková“ aplikace s minimalistickým, intuitivním uživatelským rozhraním. Je skvělým nástrojem pro všechny, kteří si chtějí soustředěně a přehledně zapisovat nejen své myšlenky.

DayGram Diary
DayGram Diary
Price: 29Kč Free+

Anchor Pointer
Anchor Pointer je aplikací, která vám umožní ukládat GPS pozici a poté vás hezky pěkně dovede zpět za pomocí kompasu. Anchor Pointer vám nabízí možnost, jak lehce najít své zaparkované auto či se vrátit na hotel. Aplikace je k dispozici i pro Apple Watch a lze ji používat i offline

Anchor Pointer
Anchor Pointer
Developer: Alexander Deplov
Price: 59Kč 199,00 Kč

Instasaver
Aplikace Instasaver pro iOS vám umožní snadno a rychle repostovat vaše oblíbené fotografie a videa na Instagramu. Aplikace podporuje přepínání mezi více účty a umožňuje rychlé a efektivní vyhledávání mezi uživateli i hashtagy.

InstaSaver-Repost Photos and Videos For Instagram
InstaSaver-Repost Photos and Videos For Instagram

Yapa – Podcast Player
Díky aplikaci Yapa si můžete vybrat ze široké nabídky nejrůznějších podcastů, zařadit si je mezi oblíbené a poslouchat je kdykoliv a kdekoliv. Podcasty jsou rozdělené do sedmnácti kategorií a lze je dále třídit podle populárních, trendů nebo novinek.

Yapa - Podcast Player
Yapa - Podcast Player
Developer: LifeCentrics
Price: 29Kč Free

Flow
Ztrácíte se ve vlastním inboxu? Aplikace Flow vám vaše konverzace zobrazí v podobě pokračujícího feedu, takže můžete komunikovat bez ztráty kontextu. Flow spolupracuje s aplikacemi Gmail, iCloud, Outlook, Yahoo a dalšími IMPA službami.

Flow Mail - tames mobile inbox
Flow Mail - tames mobile inbox
Developer: Sunisoft Limited
Price: 149Kč 129,00 Kč

Ruler – Tape Measure Length
Ruler je užitečným nástrojem, který se může hodit opravdu každému. Jedná se o naprosto jednoduché virtuální pravítko, které je pět metrů/17 stop dlouhé. Aplikace podporuje i Apple Watch.

Ruler - tape measure length
Ruler - tape measure length
Price: 29Kč Free

Picture Perfect
Picture Perfect představuje zábavnou a jednoduchou cestu k tvorbě krásných fotografií v řádu několika málo vteřin. Přináší funkce, které u běžných editorů nenajdete, a nabízí spolehlivost, jednoduchost a všestrannost.

Picture Perfect - All in One
Picture Perfect - All in One
Developer: Nitish Mishra
Price: 59Kč 49,00 Kč

Astronoidz
Milujete vesmírné arkádové střílečky? Pak vás určitě nadchne hra Astronoidz pro iOS. Vaším úkolem bude nejen přežít uprostřed vesmíru, ale také prostřílet si svou cestu k vítězství skrz asteroidy a nepřátele.

Astronoidz
Astronoidz
Developer: Catacala LLC
Price: 89Kč Free


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek