Zavřít reklamu

Ačkoliv jistě mnohé z nás mrzí, že je Česko a Slovensko pro Apple Story zemí prozatím nezaslíbenou, zpráva o brzkém otevření Apple Storu ve Vídni mnohé z nás jistě potěšila. Dostupnost hlavního města Rakouska je totiž minimálně z Moravy a velké části Slovenska opravdu skvělá a tudíž je i obchod, který v něm Apple v minulých měsících pozvolna připravoval, velkým turistickým lákadlem nejednoho fanouška nakousnutého jablka.

Vídeňský Apple Store otevře své brány již tuto sobotu 24. února přesně v 9:30 ráno. Jak už asi z našich předchozích článků víte, stojí v samém srdci Vídně na Kärntner Straße, takže je to od něj coby kamenem dohodil například i k vídeňské státní opeře. V Apple Storu bude pracovat přesně 150 zaměstnanců, kteří vám budou pomáhat s nákupem či vám zodpoví jakékoliv dotazy ohledně jablečných produktů. Nebudou samozřejmě chybět ani semináře, které Apple ve svých obchodech po celém světě pořádá.

Na otevření vídeňského obchodu se těší i šéfka maloobchodní sítě Applu Angela Ahrendts. “Nemůžeme se dočkat, až otevřeme náš obchod ve Vídni. Toto krásné město je evropskou křižovatkou, které je navíc velmi bohaté na historii a kulturu,” prohlásila v tiskové zprávě.

Takto vypadá Apple Store ve Vídni uvnitř a zvenku:

Přípravy nového jablečného obchodu jsme vám na našem webu servírovali poměrně pravidelně, takže věříme, že o něm máte v tuto chvíli opravdu skvělý přehled. Pokud tomu tak však není, prohlédněte si alespoň pár fotografii, které zachycují, jak to vypadalo, když se na Apple Storu ještě pracovalo.

Tímto si musel Apple Store projít, než jej bylo možné otevřít veřejnosti:

Doufejme, že se tedy podobného obchodu dočkáme již brzy i v našich luzích a hájích. Prozatím si však budeme muset vystačit jen s tím vídeňským a popřípadě německým. Tak či tak se nám ale do komentářů určitě pochlubte, zda se na otevření vídeňského obchodu někdo chystáte.

apple store viden

Související články

Dnes nejčtenější

.