Bezdrátovou nabíječku TOCHIC, kterou můžete bez problémů nabít všechny loňské iPhony, nyní seženete jen za 268 korun

Tisková zpráva: Nové iPhony, ale i mnohé smartphony z dílny ostatních výrobců, se mohou pochlubit možností bezdrátového nabíjení. Nabíječka pro bezdrátové nabíjení naštěstí nemusí být bezpodmínečně nákladná záležitost. GearBest nabízí čtenářům LsA nabíječku TOCHIC pro bezdrátové nabíjení za pouhých 268 korun.

10W nabíječka TOCHIC pro bezdrátové nabíjení je kompatibilní nejen se smartphony značky Apple, ale i s telefony z produkce společností Samsung, LG či Xiaomi. Nabíječka nabízí režim rychlého (10W) i standardního nabíjení pro zařízení, disponující standardem Qi. Telefon můžete nabíjet i v pouzdře nebo v krytu, pokud jeho tloušťka nebude přesahovat 5mm. Telefon můžete nabíjet jak ve vertikální, tak i v horizontální poloze.

Nabíječku pro bezdrátové nabíjení TOCHIC můžete zakoupit na webu GearBest za akční cenu 268 korun namísto obvyklých 309 korun, a to po zadání kódu NyearCZ45. Napájecí adaptér není součástí nabíječky.

Specifikace:

Typ: Nabíječka pro bezdrátové nabíjení
Kompatibilita: Apple, HTC 8X, LG, Motorola, Samsung
Barva: Černá
Výkon: 5W / 10W
Typ připojení: Micro USB
Váha: 0,1260 kg
Rozměry: 12 x 9,5 x 8 cm

 

Tip: Vzhledem k ceně produktu nebudete platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

|
8
Leitz

Diskuze

  Proč se někde registrovat a pak čekat kdo ví jak dlouho jestli něco přijde když můžu zajít do obchodu v Praze a koupit si QI nabíječku za 229kč
  Proč vlastně neděláte reklamu na nějakej českej obchod kde by se dalo jednoduše nakoupit za příznivé ceny?

  Reagovat

  Ale však jen objednávejte a kdo si nenechá poradit – dobře mu tak:-) Já objednal v listopadu a když jsem tento týden urgoval, kde to mám tak mi napsali, že se omlouvají ať ještě měsíc počkám že to nějak dopadne:-))

  Reagovat
  Marek Durdy

  Ja mám z aliexpres za 15€ 10W ale rýchlo nenabija ani iPhone X a ani Samsung galaxy 7 Edge. Iba pomaly čiže 5W

  Reagovat
  Johhan BE

  Obdivuju Vás, že nemáte strach nabíjet mobil za 30k+ kč obyčejnou šubt nabíječkou za 15€. Osobně bych se docela bál.

  Reagovat

  Ok..tak ještě jednou a znovu:
  Vzhledem k faktu, že Apple prozatím žádnou svou bezdrátovou nabíječku neprodává, vysvětlí mi někdo rozdíl mezi nabíječkami ostatními? Rád si koupím nabíječku ne za 200, ale za 1500, musím k tomu však mít důvod a ten mi prozatím nikdo nedal.
  Takže nechápu proč pořád dokola melete nesmysly.Pokud to má být pouze o pocitu, že jsem si k telefonu za 30k koupil tu nejdražší nabíječku, která se nabízí tak to pro mne není ten správný důvod!

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz