Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Sháníte líbivou bezdrátovou nabíječku, která se prodává za super cenu a navíc je na ní spoleh? Pak pro vás máme tip na jednu, která všechny tyto požadavky splňuje. Řeč je konkrétně o modelu WF210 Wireless Fast Charger z řady AlzaPower, kterou vyvinula tuzemská Alza. 

WF210 je koncipována primárně jako nabíjecí stojánek, což jinými slovy znamená, že při nabíjení telefonu je vaše zařízení drženo ve vzpřímené poloze, díky čemuž není problém na něm dále jednoduše pracovat, potažmo alespoň rychle kontrolovat notifikace či konzumovat multimediální obsah. U nabíječky potěší zcela určitě i její maximální výkon 10W, který uživatelé s telefony podporujícími tuto hodnotu využijí zcela určitě velmi rádi. My jablíčkáři si nicméně budeme muset vystačit jen se 7,5W, které Apple u svých iPhonů podporuje. Co se týče nabíjecího standardu, který nabíječka používá, jedná se samozřejmě o suverénně nejrozšířenější Qi. Super je, že je nabíječka tvořena hned dvěma cívkami, díky čemuž nemá problém s nabíjením zařízení umístěného jak horizontálně, tak i vertikálně. 

Běžná cena bezdrátové nabíječky AlzaPower WF210 Wireless Fast Charger je 699 korun. Díky nynější akci na Alze jí však můžete mít už za 499 korun – tedy o 29 % levněji než je obvyklé. 

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější