iStores.sk
iStores.sk

První novináři si vyzkoušeli AirPower, co říkají na bezdrátovou nabíječku?

Apple před lety přišel se zcela novým konektorem Lightning a v dnešní době díky němu dokážeme nabíjet téměř cokoli z ekosystému Applu. Bohužel je zde slovíčko téměř. Apple totiž nenabízí možnost nabíjení Apple Watch pomocí Lightning kabelu a tak kamkoli jedete, musíte si brát minimálně dva kabely. Nově však Apple představil AirPower, řešení bezdrátového nabíjení, díky kterému bude stačit všechna vaše Apple zařízení s vyjímkou MacBooku položit na podložku a ony se nabijí, dokonce současně.

Pokud si nyní pořídíte iPhone 8, iPhone 8 Plus, novou generaci, respektive krabičku k AirPods a Apple Watch 3. generace, bude stačit že je položíte na podložku AirPower a všechny tři zařízení se dobíjí najednou. Podložka samotná se připojí k nabíječce pomocí Ligtning kabelu a začne nabíjet cokoli co na ni položíte, samozřejmě pokud to podporuje bezdrátové nabíjení. Nabíječka navíc nabízí standard Qi Charger Standard, takže dokáže nabíjet nejen Apple zařízení, ale také jakékoli jiné s bezdrátovým nabíjením. Co ostatní nabíječky neumí a nezvládá to podle tvrzení Apple skutečně žádná na světě je možnost nabíjet několik zařízení najednou. AirPower to dokáže a to rovnou se třemi zařízeními současně. Bohužel Apple neuvedl, zda můžete použít jakoukoli trojici zařízení,  tedy například tři iPhone 8 Plus a stejně je dokáže nabíječka nabíjet.

První novináři se mohli na nabíječku podívat během včerejšího večera a přináší nám tak jedinečný pohled na to, jak podložka vypadá a funguje. Pojďte se podívat spolu s námi na následující video, ve kterém se dozvíte něco víc, než co Apple řekl během konference.

AirPower

Leitz
Vstoupit do diskuze (6)

Diskuze

  No ale Apple Watch s uzavřeným páskem (zřeba milánskou smyčkou) stejně nenabiji, aniž bych musel pásek alespoň na jedné straně uvolnit že?

  prozradím vám malé tajemství, ale pssst bude to jen a jen mezi náma ok? Když pásek neuvolníte, tak ty hodinky nesundáte z ruky…..

  Domnivam se, ze MadMax chtel rici, ze pokud je sunda z ruky, tak stejne neni mozne je polozit na podlozku, aniz by tam neprekazel reminek (Milanese Loop) a nebo i napriklad (Link Bracelet).

  No jedine ho natahnout pod tu podlozku, to ano, ale to mi neprijde komfortni :o) ale mate pravdu ze to bude reseni ;o)

  Pochopil jste, co jsem myslel. Ovšem 38 mm AW s kratší verzí ML dle dostupných rozměrů podložky natáhnout přes ní asi nepůjdou. Uvolněním pásku jsem pochopitelně myslel uvolnit a vysunout jednu sponu z těla AW jako když se sundavá řemínek… A příspěvek v 15:19 netřeba komentovat.

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek