Zavřít reklamu

Apple teprve před několika měsíci představil revoluční iPhone X, který se od svých předchůdců a levnějších kolegů iPhone 8 a 8 Plus liší jak designem, tak i funkcemi. Přestože uběhlo teprve pár měsíců od toho, co se ikonická vlajková loď dostala do rukou prvním zákazníkům, už se objevují koncepty jejího nástupce. YouTube kanál ConceptsiPhone zveřejnil video, ve kterém představuje iPhone XI.

Takto by vypadal iPhone XI podle ConceptsiPhone:

Stejně jako iPhone X, tak i iPhone XI by disponoval nejodolnějším sklem vůbec a 5,8palcovým OLED displejem. Po designové stránce by se nijak výrazně nezměnil, ale měl by nějaké funkce navíc. V černém proužku v horní části zařízení, kde se mimo jiné nachází senzory TrueDepth systému, by byl ještě holografický senzor. Pokud byste tedy telefon odemykali přes Face ID, zobrazil by se hologram obličeje majitele zařízení a systém by porovnal, zda se osoba u telefonu shoduje s opravdovým majitelem.

Dále by měl iPhone XI vestavěnou iOS klávesnici a dva projekty. Jeden projektor by promítal klávesnici na stůl a druhý projektor by sloužil například k přehrávání videí. Ještě navíc by byl iPhone XI vybaven 12megapixelovými kamerami se širokoúhlým objektivem a teleobjektivem. A k dostání by byl v několika nových barvách, na které se můžete podívat v galerii výše.

iPhone XI 3D hologram FB

Související články

Dnes nejčtenější

.