Výrobce příslušenství předem prozradil názvy letošních iPhonů

Apple sice ještě nepředstavil letošní vlajkové lodě, i přesto jeden výrobce mobilního příslušenství začal s výrobou doplňků pro nadcházející modely „iPhone XI“ a „iPhone XI Plus“. Přesně tak cupertinská společnost pojmenuje připravované modely iPhonů, tedy alespoň podle jednoho výrobce mobilního příslušenství. Cenově dostupnější zařízení s 6,1palcovým LCD displejem by se mělo údajně jmenovat iPhone XS.

Podívejte se, jak by mohl vypadat iPhone X Plus. Koncept navrhl Muhsin M. Belaal Auckburaully:

Olixar vyrábí také příslušenství pro očekávaný iPhone SE 2 s displejem od okraje k okraji. Dále odhalil i tvrzená skla pro letošní řadu iPhonů. Domnívá se, že zařízení nové generace jablečný gigant pojmenuje jako iPhone XI, iPhone XI Plus a iPhone XS.

Podobně jako současný iPhone X, tak i v letošním roce dostanou všechna tři zařízení výřez v horní části obrazovky, tvrdí Olixar. iPhone XI, nástupce iPhonu X, bude mít displej o rozměrech 5,8 palců. iPhone XI Plus bude mít 6,5palcový displej a cenově dostupnější iPhone XS dostane 6,1palcový displej, jak přepokládají i analytici.

Zahraniční prodejce MobileFun spustil dokonce předobjednávky na nová ochranná skla značky Olixar, jejichž cena začíná na 14,49 dolarech.

Leitz

Diskuze

  George Ape

  Chci vidět ty lidi kteří říkají desítce “Xko” jak budou říkat jedenáctce “XÍČKO” 😂😂 To je jak nějaký erotický diskuzní pořad v televizi 😂 Jsem Blanka Protrhlá a vítám Vás v diskuzním pořadu Xíčko, kde se nebudeme bát odhalit ta nejpikantněší tajemství našich celebrit i těch ve světě.

  Reagovat

  Žádný SE 2 nebude, byly to jen kachny… Stejně tak bude tedy od této firmy spolehlivá informace o názvech. Krom toho už vidím zrovna Apple, jak dává takové nesmyslné názvy… To už spíš věřím, že aktuální Xko se stane prostě „iPhonem“, pak bude iPhone Plus a ten LCD by opravdu mohl být iPhone 9. No a další rok už se bude pouze jako u jiných produktů dodávat „2. generace atp.“. Dle mně nejlepší…

  Reagovat

  Já si taky myslím, že Apple spíš odstraní číslici, bude iPhone SE – verze s LCD, iPhone – nástupce X a iPhone Plus – větší varianta X. Protože plést do toho iPhone 11 a 8S nebo 9. Byl by v tom strasny zmatek

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz