Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Přijde vám bezdrátové nabíjení jako skvělá věc, ale příslušné podložky, stojánky a nabíječky vám připadají příliš drahé? GearBest vás vyvede z omylu. Nabízí nabíječku TOCHIC pro bezdrátové nabíjení za pouhých 330 korun.

Bezdrátové nabíjení je pohodlná záležitost, počáteční investice se ale může pořádně prodražit. GearBest nabízí 10W nabíječku TOCHIC pro rychlé nabíjení, kompatibilní s iPhonem X, iPhonem 8 a iPhonem 8 Plus, ale i dalšími smartphony. Nabízí režim rychlého (10W) i standardního (5W) nabíjení pro smartphony značky Apple i Samsung. Součástí balení není nabíjecí kabel, doporučujeme použití originálního nabíjecího kabelu pro váš smartphone. Nabíječku zakoupíte na GearBest za necelých 330 korun.

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

20171115164732_55248

Související články

Dnes nejčtenější

.