Zavřít reklamu

Novinky v iOS 11.2 Beta 3

|
Kategorie:iPad
Diskuze (1)

Včera ve večerních hodinách vypustil Apple do světa třetí beta verze svých systémů, mezi kterými samozřejmě najdeme i iOS 11.2. Krom oprav přidali inženýři z Applu do nové verze systému i další novinky, které by měly užívání systému zpříjemnit. Pojďme si tedy pár novinek, které se ve včerejší betě objevily, představit.

Pokud byste od třetí bety čekali velké změny v uživatelském rozhraní, byli byste zklamaní. Nová verze iOS totiž přinesla viditelných novinek jen opravdu málo. Naproti tomu se ale udála jedna velká změna pod pokličkou, kdy iOS 11.2 Beta 3 podporuje rychlé bezdrátové nabíjení u iPhonu 8, 8 Plus a iPhonu X. Zatímco doposud si telefony zvládaly z bezdrátové nabíječky vzít příkon maximálně 5 W, nově dosáhnou na 7,5 W. Třettí beta ale přinesla i několik dalších menších novinek, tak si je pojďme shrnout.

Novinky v iOS 11.2 Beta 3

 1. Podpora rychlého bezdrátového nabíjení
 2. Na uzamčenou obrazovku iPhonu X do pravého horního rohu přibyl indikátor naznačující, že odtud můžete stáhnout ovládací centrum
 3. Při vypnutí Wi-Fi a Bluetooth v ovládacím centru se nově ukáže oznámení, že se Wi-Fi či Bluetooth nevypnout, ale jen odpojí po zbytek dne, přičemž ale budou nadále fungovat pro některé funkce a produkty, jako Apple Watch či Apple Pencil
 4. Ikony Wi-Fi a Bluetooth v ovládacím centru po vypnutí nově zbělají
 5. Vrátila se zpět stará animace při návratu z SOS režimu na domovskou obrazovku

|
1
Leitz

Diskuze

  vždy nějaké plus ale něco pokazí a to přesně to, na co si člověk rychle zvykne. Tato beta zrušila to, když někdo volá a já se podívám na telefon, tak telefon téměř ztišil vyzvánění, což bylo super, teď drnčí o 100 6.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz