Zavřít reklamu

Během minulého týdne jste se na našem webu mohli nesčetněkrát dočíst, že se doposud nedostupný iPhone X objevil několikrát na veřejnosti. Dokonce se nám podařilo získat i fotografii výročního telefonu pořízenou v Praze. Testeři a zaměstnanci Applu totiž aktuálně telefon používají, aby jej vyzkoušeli v různých podmínkách a mohly tak případné problémy referovat přímo Applu. Není tak divu, že iPhone X aktivně používá i samotná hlava Applu Tim Cook.

Cookovi totiž iPhone X vyklouzl z kapsy během rozhovoru na Oxfordské univerzitě. Ředitel Applu si zpočátku vůbec nevšiml, že mu telefon pomalu vypadává z kapsy. Když si upravoval kalhoty, tak už zaznamenal, že telefon dopadl vedle něho na sedačku. V rychlosti tak zkontroloval notifikace a následně telefon položil displejem směrem dolů. A jak všichni uživatelé iOS vědí, právě otočením iPhonu displejem dolů zamezíte, aby se rozsvěcoval displej při obdržení notifikací, tedy samozřejmě za předpokladu, že nemáte aktivovaný režim Nerušit.

Ještě jednu zajímavost nám incident prozrazuje. Tim se rozhodl pro bílou variantu telefonu, která by podle předpokladů měla být populárnější i mezi samotnými zákazníky. Kapacitu samozřejmě nepoznáme, ale na základě předběžného průzkumu si prý uživatelé raději pořídí větší 256 GB úložiště, tudíž si koupí skutečně nejdražší iPhone v historii.

 

 

Související články

Dnes nejčtenější