Zavřít reklamu

Už minilý týden jsme vás informovali o tom, že v jihokorejském metru byl spatřen testovací model iPhonu X. Dnes ráno jsme pak přinesli zprávu, že se na Redditu objevilo video dalšího testovací modelu, které nám odhalilo novou dynamickou tapetu, jenž bude exkluzivně dostupná právě jenom na výročním modelu. Popravdě nás ani nenapadlo, že pár testovacích kousků se vyskutuje i na uzemí České republiky, ale dnes dopoledne se jeden model objevil na ulici Husinecká v Praze a my získali jeho fotografii.

Snímek nám v návaznosti na předchozí články zaslal čtenář Nikita, který si před dnešní desátou hodinou při vystupování z tramvaje na pražské Husinecké ulici všiml ženy, která v rukou držela iPhone X. Ve spěchu ji dohonil a požádal ji o fotgrafii telefonu. Zaměstnankyně Applu prý s fotografií souhlasila a ještě prozradila, že pracuje ve výzkumném centru Applu, kde se aktuálně zaměřují na vývoj Face ID.

Tapety z iPhonu X:

Že se skutečně jedná o testovací model, prozrazují popisky „Confidential & Proprietary, Call +1 877-536-1125“ u spodní hrany displeje, které telefon jasně označují jako majetek Applu, jenž bude muset být po ukončení testování pravděpodobně vrácen do rukou společnosti.

Poslední zajímavostí a zároveň potvrzením, že se jde doopravdy o model testovaný v ČR, je jméno operátora v levém horním rohu displeje. V telefonu je SIM karta od operátora Vodafone CZ, ale vzhledem k omezenému místu kvůli výřezu se na displeji ukazuje jenom „fone CZ“. Apple si tak bude muset s tímto nedostatek ještě trochu vyhrát a v případě tuzemských operátorů vypisovat na displeji iPhonu X pouze zkratky, a to například „VF CZ“ nebo nejlépe vůbec nic.

Související články

Dnes nejčtenější