Zavřít reklamu

Na Alze nyní seženete hezký odolný reproduktor se skvělou výdrží baterie za parádní cenu

Pokud patříte mezi tu sortu lidí, která si ráda dopřává svou oblíbenou hudbu naplno díky kvalitním reproduktorům vždy a všude, zbystřete. Na Alze jsme pro vás objevili reproduktor, který si díky jeho skvělým vlastnostem skutečně zamilujete.

Bezdrátový reproduktor Logitech Ultimate Ears Boom 2 Phantom totiž využijete opravdu kdekoliv. Jeho konstrukce totiž odolá nárazům či vodě, ve které zvládne hrát ponořený i více než hodinu. Pokud si však budete chtít užít poslech pěkně “klasicky” bez potápění, 2300 mAh baterie vám dovolí poslouchat zhruba patnáct hodin.

Silnou stránkou této zajímavé věcičky je i její velmi kvalitní 360°, který rozdmýchá každou party. Ať už stojíte v malé místnosti vedle reproduktoru, či deset metrů od něj v protějším rohu, budete se cítit jako pod podiem na tanečním festivalu.

Skvělé ovládaní

Reproduktor se spáruje s vaším iPhonem pomocí klasického Bluetooth, přes který budete hudbu streamovat. Pokud vám však telefon zapadne po spuštění playlistu hluboko do batohu a vy jej nemůžete najít, reproduktor ovládejte pomocí jednoduchých gest. Dvojíte poklepání na horní stranu reproduktoru přehraje další písničku v pořadí, jedno klepnuté pak hudbu pozastaví.

Pokud si tedy chcete jeho 90 dBA vychutnat, neváhejte a objednávejte zde. Alza ho má totiž zrovna ve slevě za 4522 korun. Není však na co čekat, tato cena platí pouze do neděle 1. října.

reproduktor-alza

Leitz

Diskuze

  Na alze jsme kupovali hodinky Apple watch 2 a prisly nam do toho jejich slavneho boxu pouzite jen zabalene.. takze diky,ale vymluva skladnik si to spletl byla dosti vtipna.. ty hodinky meli byt zadarmo a ne za 12000,- proste nikdy nic nekupovat co nemam v ruce neplati jen v bazarech ??

  Reagovat
  Paťas Gerry

  6% sleva, tvl to je to až takovej Boom že to propagujete? ? nebo už není o čem psát? ? jestli se nudíte napište decenzii o novém 8+ kterej má kilo a lidi budou mít strach při jeho pádu aby se nepropadli do pekla ?

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz