Alza zlevnila iPhone 7, iPhone 6s a iPhone SE až o 5400 Kč

V úterý večer představil Apple světu své nové iPhony a to znamená jen jediné – ceny starších modelů budou v následujících dnech a týdnech padat dolů. Pokud tedy o novém iPhonu přemýšlíte, nyní je zřejmě ten nejlepší čas.

Jedny z nejzajímavějších cen starších iPhonů nastavila prakticky okamžitě po oznámení novinek i Alza. Ceny některých modelů se propadly dokonce až o více než pět tisíc korun. Například loňský iPhone 7 s kapacitou 32GB tu seženete za příjemných 16 490 korun, což je o 4 700 korun méně, než jaká byla původní cena. Pokud si však potrpíte na něco většího, zaujme vás nejspíš iPhone 7 Plus, který zde naleznete ve všech kapacitních variantách v rozmezí 19 990 až 25 990 korun. I „pluskové sedmičky“ totiž Alza o více než 5 000 korun zlevnila.

Dalším adeptem z řady větších telefonů je určitě iPhone 6s, který na vás čeká jak v klasické, tak i ve větší „pluskové“ variantě. Kapacity obou variant jsou buď 32GB nebo 128GB. Za nejmenší 32GB variantu klasického 4,7“ modelu 6s zaplatíte 13 490 korun. Sleva je tak solidních 4 500 korun.

Možná však patříte mezi ty uživatele, kteří upřednostňují místo velkých displejů spíše kompaktnost. Přesně pro vás tu jsou nachystány modely SE ve variantách 32GB a 128GB. Tyto malé telefony vás potěší nejen skvělým hardwarem a displejem, ale i velmi příznivou cenou. Ta je u nejnižší paměťové varianty, tedy u 32GB stanovena na rovných 9 990 korun. Oproti dřívější ceně tak ušetříte rovné 3 000 korun.

Jestli se tedy právě rozhodujete, jaký iPhone koupit, určitě se podívejte na Alzu. Jejich nabídka je totiž opravdu široká a ceny více než příznivé. Při koupi iPhonu se navíc prostě nespletete. Zakoupením jakéhokoliv modelu totiž získáte špičkový telefon s parádním operačním systémem, který vás nikdy nezradí a vhodným používáním vám ulehčí i každodenní život.

iPhone 7 iPhone 7 Plus colors FB

|
26
Leitz

Diskuze

  Otík Klika

  Protože zlevnil apple a na předražený alze by to nikdo nekoupil 😀

  Reagovat
  Tomáš Mrňa

  A nebo si koupit s8 za lepší cenu která všechny tyto modely roztrha na kousky ?

  Reagovat
  Petr Strob

  Ano Samsung je super?, zavolejte si z toho 80-90 par minutovych hovoru denne, navigujte po 60 zakaznicich, plus cca 100 x SMS, emailujte a mate to hned v servisu. Chodi to do restartu 10x denne. Vetsina lidi co jezdi pro spolecnosti typu Toptrans to uz zkusila? Bohuzel zacalo to jiz na S7. iPhone jakykoliv typ jede jak nic?

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz