Apple začal prodávat iPhone Lightning Dock ve zlaté barvě

Apple na konferenci odhalil iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X. Všechny tři modely mají skleněná záda kvůli bezdrátovému nabíjení. Pokud neplánujete koupit si některý z těchto nových produktů, ale zároveň vám chybí právě bezdrátové nabíjení, jakýsi kompromis vám nabízí dokovací stanice iPhone Lightning Dock.

Představte si, že iPhone už má pouze 4 % baterie, ale vy nemůžete opět najít správnou nabíječku. Pokud chcete, aby vám odpadly starosti s hledáním kabelů a nabíječek, potom je ideálním řešením právě dokovací stanice. Připojíte ji prostřednictvím USB kabelu, který je dodávaný s iPhonem, k počítači, a potom stačí iPhone synchronizovat a nabíjet. Pokaždé, co budete potřebovat doplnit do zařízení energii, nemusíte hledat nabíječku, ale přijdete k počítači a nasadíte telefon na dok.

Dokonce se dá stanice připojit k elektrické zásuvce, a to prostřednictvím USB nabíjecího adaptéru Apple, který je opět dodávaný s iPhonem.

Doposud se toto příslušenství prodávalo ve čtyřech barevných variantách, a to v černé, stříbrné, vesmírně šedé a růžově zlaté. A nyní přibylo ještě zlaté provedení.

iphone lightning dock fb

Leitz

Diskuze

  Ahoj , můžeš taky třeba napsat o tom o kolik se zvětšila velikost iphone 8 a 8plus proti iphone 7 a 7plus a to samé s váhou 🙂 Na stránkách Applu je to už samozřejmě zveřejněno 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz