Zavřít reklamu

Apple na konferenci odhalil iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X. Všechny tři modely mají skleněná záda kvůli bezdrátovému nabíjení. Pokud neplánujete koupit si některý z těchto nových produktů, ale zároveň vám chybí právě bezdrátové nabíjení, jakýsi kompromis vám nabízí dokovací stanice iPhone Lightning Dock.

Představte si, že iPhone už má pouze 4 % baterie, ale vy nemůžete opět najít správnou nabíječku. Pokud chcete, aby vám odpadly starosti s hledáním kabelů a nabíječek, potom je ideálním řešením právě dokovací stanice. Připojíte ji prostřednictvím USB kabelu, který je dodávaný s iPhonem, k počítači, a potom stačí iPhone synchronizovat a nabíjet. Pokaždé, co budete potřebovat doplnit do zařízení energii, nemusíte hledat nabíječku, ale přijdete k počítači a nasadíte telefon na dok.

Dokonce se dá stanice připojit k elektrické zásuvce, a to prostřednictvím USB nabíjecího adaptéru Apple, který je opět dodávaný s iPhonem.

Doposud se toto příslušenství prodávalo ve čtyřech barevných variantách, a to v černé, stříbrné, vesmírně šedé a růžově zlaté. A nyní přibylo ještě zlaté provedení.

Související články

Dnes nejčtenější