• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Apple začal prodávat iPhone Lightning Dock ve zlaté barvě

  Apple na konferenci odhalil iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X. Všechny tři modely mají skleněná záda kvůli bezdrátovému nabíjení. Pokud neplánujete koupit si některý z těchto nových produktů, ale zároveň vám chybí právě bezdrátové nabíjení, jakýsi kompromis vám nabízí dokovací stanice iPhone Lightning Dock.

  Představte si, že iPhone už má pouze 4 % baterie, ale vy nemůžete opět najít správnou nabíječku. Pokud chcete, aby vám odpadly starosti s hledáním kabelů a nabíječek, potom je ideálním řešením právě dokovací stanice. Připojíte ji prostřednictvím USB kabelu, který je dodávaný s iPhonem, k počítači, a potom stačí iPhone synchronizovat a nabíjet. Pokaždé, co budete potřebovat doplnit do zařízení energii, nemusíte hledat nabíječku, ale přijdete k počítači a nasadíte telefon na dok.

  Dokonce se dá stanice připojit k elektrické zásuvce, a to prostřednictvím USB nabíjecího adaptéru Apple, který je opět dodávaný s iPhonem.

  Doposud se toto příslušenství prodávalo ve čtyřech barevných variantách, a to v černé, stříbrné, vesmírně šedé a růžově zlaté. A nyní přibylo ještě zlaté provedení.

  iphone lightning dock fb

  Leitz

  Diskuze

   Ahoj , můžeš taky třeba napsat o tom o kolik se zvětšila velikost iphone 8 a 8plus proti iphone 7 a 7plus a to samé s váhou 🙂 Na stránkách Applu je to už samozřejmě zveřejněno 🙂

   Taky jsem si všiml že se asi na slovensku zastavil čas 😀 na apple.sk ještě ani slovo o nových produktech 😀

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online