Zavřít reklamu

Hlavní hvězdou dnešního večera byl bezesporu nový iPhone X. Ale i iPhone 8 a iPhone 8 Plus si vysloužily notnou dávku pozornosti a Apple se jim věnoval poměrně značnou část konference. Uživatelům se ale oba nové telefony dostanou do rukou až na konci toho měsíce. Nicméně novináři, kteří se zúčastnili dnešní konference, si mohly po jejím skončení už všechny novinky vyzkoušet, a tak tu máme první hands-on videa i s iPhonem 8 a 8 Plus.

Ačkoli se na první pohled zdají oba telefony téměř identické s loňskými modely, není tomu úplně tak. V první řadě se razantně změnila záda, která jsou nyní skleněná. Právě díky tomu podporují nové telefony bezdrátové nabíjení, protože sklo narozdíl od hliníku není pro tuto technologii rušivé.

iPhone 8 a 8 Plus na prvních reálných fotografiích:

Zajímavé je i zjištění, že iPhone 8 Plus je ve srovnání s iPhonem 7 Plus o něco těžší, což poznáte prakticky ihned, co si novinku vezmete do ruky. Zároveň je i o něco širší, ale skutečně jen nepatrně, což naopak od hmotnosti v ruce nepoznáte. Znatelně lepší je i displej, který podporuje funkci True Tone. Tu můžete stejně jako na iPadu deaktivovat a to i skrze ovládací centrum.

Související články

Dnes nejčtenější