Zavřít reklamu

Rádi byste obnovili svůj jablečný arzenál, ale nechce se vám čekat na představení prémiového iPhonu 8, který bude zřejmě i pěkně drahý? Stala se vám v poslední době nějaká patálie, kvůli které teď musíte narychlo řešit slušnou alternativu k vašemu starému telefonu a jste zároveň milovníci Applu? Pokud jste se v těchto dvou případech alespoň částečně našli, můžete začít jásat. Na Alze jsou teď totiž vcelku zajímavé slevy na iPhony, díky kterým pěkných pár stovek nebo dokonce tisícovek ušetříte.

Pokud pokukujete spíš po něčem levnějším a menším, určitě se vám zalíbí čtyřpalcové iPhony 5S a SE. Hlavně druhý jmenovaný se určitě za svůj hardware nemusí v dnešní době vůbec stydět, nabízí totiž opravdu brutální výkon v minimalistickém těle. Model 5S je na tom sice o něco hůře, pro nenáročné uživatele, pro které je na prvním místě hlavně design, ale též bez problému postačí. Model SE navíc nyní zakoupíte s 24% slevou za příjemných 9 862,- ve 32GB variantě Space Gray, model 5S pak ve stejném barevném provedení s poloviční pamětí o dvě tisícovky levněji.

Možná je ale zrovna pro vás čtyřpalcový displej příliš málo. V tom případě zkuste iPhone 6 potažmo 7 s 4,7“ displejem. I ty totiž naleznete na Alze za super ceny. Vybrat si navíc u některých modelů můžete jak s nových, tak i použitých telefonů. To se samozřejmě odráží i na jejich ceně, která je u použitých telefonů pár stovek příznivější. Nový iPhone 6 ve vesmírně šedé variantě s kapacitou 32GB tu koupíte za 12 903 korun, použitý pak zhruba o 1 500 korun levněji.

Pro fajnšmekry tu pak máme opravdovou chuťovku. Není nim nic jiného, než nejnovější iPhone 7, který nyní zakoupíte se slevou 12% za příjemných 18 672 korun. Doposud nejvýkonnější iPhone na trhu vám nabídne výborný fotoaparát, rychlý procesor a voděodolnost, kterou oceníte především při dešti a různých vlhkých radovánkách.

Alza má v nabídce samozřejmě i plno dalších telefonů jiných značek, které by též stály minimálně za zkoušku. Volba je však na vás.

iPhone 7 spring flower FB

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější