Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

MyRec
My Rec je apliklace pro správu audio nahrávek. Její použití je jednoduché a rychlé. MyRec je ideální například pro práci s hlasovými poznámkami, upomínkami, nebo nahrávkami přednášek či rozhovorů.

[appbox appstore id918925207 oldprice=“29Kč“]

Week Cal Widget for iOS Calendar
S aplikací Week Cal Widget už nepotřebujete odemykat svůj iPhone pokaždé, když chcete zkontrolovat události ve vašem kalendáři. Díky widgetu se vám veškeré záznamy budou zobrazovat přímo v Oznamovacím centru.

[appbox appstore id1048513780 oldprice=“59Kč“]

TranslateSafari
TranslateSafari je překladatelské rozšíření pro mobilní verzi webového prohlížeče Safari. Dokáže vám nejen přeložit, ale i nahlas přečíst kompletní webovou stránku v Safari.

[appbox appstore id919040797 oldprice=“149Kč“]

Draw Pad Pro
Draw Pad Pro je skvěle navržená aplikace, která přináší inovativní způsob zachycování vašich myšlenek, nápadů, ale především skic a náčrtků. Pracuje skvěle na všech iOS zařízeních.

[appbox appstore id483071025 oldprice=“89Kč“]

FX Maker Pro
S aplikací FX Maker Pro můžete na obyčejnou fotografii aplikovat více než 360 nejrůznějších filtrů, rozdělených do několika složek. Vytvořte ze svých fotografií umělecká díla a sdílejte je se svými přáteli a rodinou.

[appbox appstore id874244505 oldprice=“89Kč“]

Gestures Launcher
Gestures Launcher vám umožní používat váš iPhone ještě rychleji, než kdy předtím. Díky této aplikaci můžete spouštět jednotlivé aplikace a akce za pomoci gest.

[appbox appstore id1066297918 oldprice=“89Kč“]

Good Counter
GoodCounter je jednoduché, ale hezké a užitečné iOS „počitadlo“, nabízející řadu skvělých funkcí. Podporuje haptickou odezvu, gesta a spoustu dalších funkcí iOS zařízení.

[appbox appstore id1001318942 oldprice=“89Kč“]

Montezuma Puzzle 4 Premium
Montezuma Puzzle je odpočinková, logická puzzle hra pro iOS, laděná ve stylu starodávného aztéckého impéria. V nabídce máte více než stovku vzorů, které můžete skládat jediným dotykem a s neomezeným počtem nápověd.

[appbox appstore id893078635 oldprice=“29Kč“]

iOS Apps 14617

Dnes nejčtenější

.