Aplikace YouTube se kvůli chybě stala doslova žroutem baterie iPhonů

V posledních dnech si začali uživatelé iPhonů stěžovat na to, že se jim kvůli aplikaci YouTube baterie rychleji vybíjí a přehřívá. Hudební služba však uživatele ujistila, že chybu v mobilní aplikaci už řeší, nicméně neuvedla konkrétní datum, kdy by měly problémy zmizet.

Potíže se zřejmě týkají pouze majitelů iPhonů se systémem iOS 11.1.1. Podle jejich slov aplikace výrazně vybíjí baterii, i když běží na pozadí (například se aktualizuje její obsah). Ještě navíc se od některých uživatelů objevily stížnosti, že při sledování videa na YouTube se zařízení přehřívá mnohem více než obvykle. Zdá se, že tyto dva problémy se neobjevují současně.

YouTube tvrdí, že si je vědom problému a že aktivně pracuje na tom, aby aplikaci opravil. Přestože neuvedl, jak dlouho to bude trvat, doufejme, že aktualizace aplikace se objeví co nejdříve. Prozatím YouTube doporučuje, aby uživatelé, kteří potíže zaznamenali, sledovali videa na YouTube přes webový prohlížeč.

Zdroj: MacRumors

Leitz

Diskuze

  Radek Stašek

  Google software na Apple platformě je v podstatě jako ruský agent na americké půdě. Ani se nedivím, že se iphony rapidně vybíjí, když ty jejich backround procesy analyzují veškerou aktivitu na telefonu a počítají pravděpodobnost uskutečnění nákupu nebo bezpečnostní kvocient občana přímo v telefonu a pak určitě ještě odesílá nespočetné množství dat directly na servery NSA či nějakého iluminatniho monopolytniho ranomliardáře , kterej sype prachy za to aby si lidi kupovali jeho Nike air max vinage 90s ? za neskutečně zbytečnou cenu.. ? nedivil bych se tomu ?

  Reagovat
  Jirka Chrz

  Pravda … před půl hodinou jsem měl cca 90% a ted mam 54% a to mám iPhone 7 … doufám, že s tim brzo něco udělaj jinak mi ten mobil uhoří, protože se přitom strašne přehřejvá a to nemusim mít ani spuštěný jiný aplikace na pozadí.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz